• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
کتابچه “برای دخترم” تدوین و منتشر می شود
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۱۶/فروردین/۱۴۰۰

کتابچه “برای دخترم” تدوین و منتشر می شود

با حمایت باشگاه مس رفسنجان و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، رقابت “برای دخترم” ادامه یافته و کتابچه آثار برگزیده منتشر می شود.


رفسنجان زیبا| محسن ارسلان رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با ابراز خرسندی از برگزاری موفق نخستین رقابت “برای دخترم”، از تدوین و انتشار کتابچه آثار با حمایت باشگاه مس رفسنجان و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه رقابت “برای دخترم” توسط مجله خبری رفسنجان زیبا و در راستای اهداف و برنامه های باشگاه مس رفسنجان که عنوان سفیر فرهنگی را یدک می کشد، برگزار شده است، گفت: با موافقت مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان حمایت از این رویداد فرهنگی ادامه خواهد داشت.

ارسلان نگاه فرهنگی باشگاه مس در کنار فعالیت های ورزشی را ارج نهاد و افزود: باشگاه مس رفسنجان به عنوان نماینده مردم فهیم، مومن و خوش فکر رفسنجان در اولین سال حضور در لیگ برتر، درخور نام رفسنجان و فاتحان اروند به خوبی نقش آفرینی می کند.

طی مراسمی که عصر امروز با حضور مجید زیندینی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان، روح الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، رضا امینی مقدم معاون اجتماعی، روابط عمومی و رسانه باشگاه، سیدمهدی طباطبایی مشاور فرهنگی باشگاه و جمعی از اعضای هیات داوران و منتخبین رقابت برگزار شد، از برگزیدگان رقابت در رفسنجان با اهدای لوح تقدیر تندیس و جوایز نقدی تجلیل شد.

شایان ذکر است که به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراسم اختتامیه  رقابت “برای دخترم” به صورت محدود برپا شد و هدایای برگزیدگان شرکت کننده از سایر شهرها به زودی به نشانی آنان ارسال می شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید