• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
چرا سازمان لیگ بازی حساس مس کرمان و مس رفسنجان را قرار است بدون تماشاگر برگزار کند؟
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: یکشنبه ۰۳/اردیبهشت/۱۴۰۲

چرا سازمان لیگ بازی حساس مس کرمان و مس رفسنجان را قرار است بدون تماشاگر برگزار کند؟

عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: چرا سازمان لیگ بازی حساس مس کرمان و مس رفسنجان را قرار است بدون تماشاگر برگزار کند؟


رفسنجان زیبا | روح اله محمدی با گلایه مندی از تصمیم گرفته شده برای بازی تیم‌های مس رفسنجان و مس کرمان مبنی بر بدون تماشاگر بودن این دیدار اظهار کرد: در این برهه از زمان که بازی‌های لیگ به اوج حساسیت در بالا و پایین جدول رسیده، برای ما جای سوال است که چرا سازمان لیگ بازی حساس مس کرمان و مس رفسنجان را قرار است بدون تماشاگر برگزار کند.

وی ادامه داد: این تصمیم در حالی است که مشکل ورودی تماشاگران به ورزشگاه رفسنجان پیش از این حل شده بود و دلیل بدون تماشاگر بودن این دیدار واقعا مشخص نیست.

محمدی ادامه داد: جای سوال است که چگونه در هفته بیست و چهارم و بیست و پنجم لیگ مس رفسنجان در ورزشگاه خانگی خود میزبان پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان بوده به صورتی که جای جای ورزشگاه از تماشاگران خونگرم رفسنجانی پر بود ولی اکنون اعلام می شود بازی دو تیم هم استانی قرار است بدون تماشاگر باشد.

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان تصریح کرد: ما از ارکان تصمیم گیرنده در این خصوص و فدراسیون فوتبال تقاضا داریم ضمن تجدیدنظر در این رابطه نگاه ویژه ای به مسائل پیرامون این بازی داشته باشند.

وی خاطرنشان‌کرد: باشگاه صنعت نفت آبادان همیشه به اصول اخلاقی و بازی جوانمردانه اعتقاد راسخ دارد و معتقدیم که کادر فنی و بازیکنان مس رفسنجان فارغ از حواشی چند روز گذشته در فضای مجازی با تمام توان در یک بازی جوانمردانه مقابل مس کرمان به میدان می‌روند تا همه چیز در زمین مسابقه تعیین شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید