• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
ربیعی در مس رفسنجان ماندنی می شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: شنبه ۱۸/بهمن/۱۳۹۹

ربیعی در مس رفسنجان ماندنی می شود

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: طی روزهای اخیر برخی از باشگاه‌های متمول لیگ برتری با پیشنهاداتی سرسام‌آور درخواست حضور محمد ربیعی را داشته اند اما وی سرمربی مس می ماند.


رفسنجان زیبا| با توجه به اتفاقات روزهای گذشته و مذاکره برخی تیم‌ها با سرمربی جوان و موفق مس رفسنجان، مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان نسبت به انتشار این اخبار واکنش نشان داد.

مجید زیندینی با تمجید از عملکرد کادرفنی و بازیکنان مس در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: “فکر می‌کنم همه ایران از عملکرد درخشان تیم ما آن هم در اولین فصل حضور در لیگ برتر سورپرایز شده‌اند اما ما از روز اول به محمد ربیعی، کادرش و تیمی که با افکار او بسته شده ایمان داشتیم.

وی ادامه داد: “ربیعی فصل گذشته هم در شرایطی که هیچ کس انتظارش را نداشت، تیم را لیگ برتری کرد.؛ او امسال باز هم کاری را انجام داده که هیچکس تصورش را هم نمی‌کرد.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان اظهار کرد: “نام ربیعی در تاریخ فوتبال شهر رفسنجان جاودانه است و محبوبیتی که او در میان مردم رفسنجان دارد، قابل توصیف نیست. در این شرایط هیچ توجیهی ندارد که ما این مربی جوان، موفق و آینده‌دار را از دست بدهیم.”

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: ”خبر دارم که در روزهای اخیر برخی از باشگاه‌های متمول لیگ برتری با پیشنهاداتی سرسام‌آور از سرمربی ما درخواست حضور در تیم‌هایشان را داشته‌اند اما از همین جا اعلام می‌کنم ایشان سرمربی ماست و به لطف خدا سرمربی ما هم می‌ماند.

وی افزود: “شخصا رابطه بسیار دوستانه‌ و برادرانه‌ای با ربیعی دارم و هرکاری لازم باشد برای حفظ او در باشگاه مس رفسنجان انجام خواهم داد چون می‌دانم ادامه حضور او در این باشگاه می‌تواند چه اتفاقات بزرگی را برای شهر رفسنجان رقم بزند.”

زیندینی خاطرنشان کرد: “آقای دکتر سعدمحمدی مدیرعامل صنایع ملی مس ایران به بنده دستور ویژه داده‌اند که هرچه سریع‌تر قرارداد آقای ربیعی تمدید شود؛ من هم پیشنهاد تمدید را به ایشان داده‌ام و منتظر پاسخ ایشان هستم؛ قطع به یقین ربیعی را در رفسنجان نگه خواهم داشت و او سرمربی مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم خواهد بود.”


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید