• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
جهان فولاد در رفسنجان پروژه اجرا می کند
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۲۸/مهر/۱۴۰۰

جهان فولاد در رفسنجان پروژه اجرا می کند

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه ۴۹ درصد سهم شرکت جهان فولاد مربوط به صندوق بازنشستگی مس است، قرار است جهت اشتغالزایی با بررسی و مطالعات مربوطه، چند پروژه از سوی این شرکت در رفسنجان اجرا شود.


رفسنجان زیبا| حجت الاسلام دکتر حسین جلالی با اشاره به جلسه دوشنبه در شرکت جهان فولاد با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس و مدیرعامل جهان فولاد پیرامون سهم رفسنجان از این شرکت، اظهار کرد: نیروگاه برق که با هزینه سرچشمه رفسنجان ساخته شده و در حال حاضر ۴۹ درصد آن سهم صندوق بازنشستگی مس است و طی حدود ده، دوازده سال توانسته حرکت جهشی در حوزه تولید و اشتغال و صنعت ایجاد کند و کارهای بسیار مهمی انجام داده است.

حجت الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: انتظار ما از این شرکت، حداقل اجرای چند پروژه در رفسنجان است که با توجه به اینکه بخش کثیری از بازنشستگان عضو صندوق در رفسنجان هستند، منافعی برای این عزیزان داشته باشد و در ایجاد پروژه ها عدالت رعایت شود و سهم ۴۹ درصدی بازنشسته ها نادیده گرفته نشود.

وی تصریح کرد: در همین راستا قرار شد جلسه صندوق بازنشستگی با مهندس عباس لو مدیرعامل شرکت جهان فولاد جهت بررسی و مطالعاتی انجام شود که یکی، دو پروژه مفید و سودآور که اشتغالزایی داشته باشد در رفسنجان ایجاد شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید