• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
مقابله شهرداری رفسنجان با کرونا از تنظیف تا تجهیز/ قدردانی دانشگاه علوم پزشکی از مجموعه مدیریت شهری
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: سه شنبه ۱۶/اردیبهشت/۱۳۹۹

مقابله شهرداری رفسنجان با کرونا از تنظیف تا تجهیز/ قدردانی دانشگاه علوم پزشکی از مجموعه مدیریت شهری

مدیریت شهری رفسنجان با اقدامات ریز و درشت خود از ضدعفونی و شستشوی روزانه معابر تا تجهیز آزمایشگاه تشخیص مولکولی، نقش مهم خود در ستاد مبارزه با کرونا را به خوبی ایفا کرد.


به گزارش رفسنجان زیبا، شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان در راستای رعایت دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در شهر با تکیه بر انجام وظایف معمول و روزانه، برای تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه مرجع تشخیص مولکولی در رفسنجان نیز اقدام کرد.

مدیریت شهری با توجه به اهمیت موضوع، با همکاری گروههای خودجوش و داوطلب و هیأت ها و سایر نهادهای دولتی و غیردولتی علاوه بر ضدعفونی روزانه معابر، اماکن و بوستان ها، اقدام به گندزدایی و شستشوی روزانه وسایل حمل و نقل عمومی پرداخت و به همین منظور تمامی تاکسی ها، اتوبوس ها و ایستگاه های مربوطه ضدعفونی شدند.

اسماعیلی ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان نیز در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن قدردانی از همکاری قابل تحسین شهرداری و شورای اسلامی شهر در ایام شیوع کرونا، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه مرجع تشخیص مولکولی با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال را از اقدامات مهم و اساسی مدیریت شهری دانست.

وی در ادامه هم چنین به قبول مسئولیت ضدعفونی مراکز عمومی شهر از جمله پارک ها، اتوبوس ها، تاکسی ها و … توسط شهرداری اشاره کرد و مراتب سپاس از مجموعه مدیریت شهری را به جا آورد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید