• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
برگزاری اولین دوره آموزشی رابطه خریدار و فروشنده
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۲۱/آبان/۱۴۰۱

برگزاری اولین دوره آموزشی رابطه خریدار و فروشنده

اولین دوره آموزشی مدیران عامل شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با موضوع رابطه خریدار ، فروشنده و آشنایی با سامانه جامع تجارت برگزار شد.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ دکتر سیده فاطمه مقیمی عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران، رئیس اتاق مشترک ایران و گرجستان، کارآفرین برتر جهان اسلام و مدرس این دوره در جمع خبرنگاران گفت: این دوره بنا به درخواست منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و با همکاری شرکت ملی صنایع مس برای تفکر متفاوت مدیران مربوط به صنایع حاضر در مجموعه منطقه ویژه اقتصادی شکل گرفته که به این باور رسیدند دانش افزایی در بخش های تجارت بین الملل نیازی ضروری است.

سیده فاطمه مقیمی با بیان اینکه این دوره را با زیربنای اصلی و از پایه آغاز کرده‌ایم؛ ادامه داد: آنچه که مورد سوال قرار می‌گیرد مباحث مرتبط با اخذ کارت بازرگانی، حضور در جامعه تجارت و به تبع آن حضور در جامعه بین الملل و بحث های مربوط به روابط بین خریدار و فروشنده که در اصطلاح بین الملل اینکوترمز نامیده می‌شود که اتاق بازرگانی بین الملل در واقع پایه گذار این مسئله است.

وی تصریح کرد: کارگاه را با حضور جمعی از مدیران عامل،مدیران مالی و بازرگانی آغاز کردیم و امید داریم این دوره ها چنانچه متقاضیان تمایل به امتداد داشته باشند با همکاری منطقه ویژه رفسنجان و همچنین شرکت ملی صنایع مس در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان ادامه پیدا کند.

مقیمی ایراد کرد: در این دوره به تاریخچه اینکوترمز، قوانین حمل و نقل، انواع روش‌های حمل و دیگر مباحث تجارت بین الملل پرداخته شده است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید