• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اداره میراث فرهنگی رفسنجان رتبه اول استان را کسب کرد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: یکشنبه ۲۶/شهریور/۱۴۰۲

اداره میراث فرهنگی رفسنجان رتبه اول استان را کسب کرد

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از ارزیابی عملکرد ادارات و نمایندگی‌های این اداره‌کل در سطح استان خبر داد و گفت: سه شهرستان رفسنجان، کهنوج و بافت رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.


رفسنجان زیبا| محمد علی کدوری اظهار کرد: این ارزیابی عملکرد در شش ماهه ابتدایی سال و براساس فعالیت‌های انجام شده در سامانه رصد، سرمایه‌گذاری بخش گردشگری، برگزاری جشنواره و تعامل با دست‌اندرکاران مرتبط با صنعت گردشگری بوده است.

وی افزود: ارزیابی عملکرد ادارات و نمایندگی‌های این استان هر شش ماه یکبار انجام می‌شود و امیدواریم مسئولان هر شهرستان در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری، صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاری کوشاتر عمل کنند.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان ادامه داد: در ارزیابی عملکرد این اداره‌کل باید از فرمانداران و مدیران مرتبط با صنعت گردشگری شهرستان‌های رفسنجان، کهنوج، رودبار، قلعه‌گنج، فاریاب، جازموریان و بافت تشکر کرد چراکه سه حوزه بزرگ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را در اولویت برنامه خود قرار داده و اعتباراتی را نیز به این موضوع اختصاص می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: هریک از شهرستان‌های استان کرمان دارای ویژگی‌های خاص و منحصربفردی است که هر کدام از مدیران باید براساس این ظرفیت‌ها جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف تاریخی، طبیعی و فرهنگی تعریف کنند تا بتوان به بهترین شکل آن منطقه را به مردم و گردشگران معرفی کرد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید