• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
آغاز اکران ۱۸ فیلم کودک و نوجوان از امروز در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: جمعه ۱۶/مهر/۱۴۰۰

آغاز اکران ۱۸ فیلم کودک و نوجوان از امروز در رفسنجان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز اکران ۱۸ فیلم جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان از امروز در رفسنجان خبر داد.


رفسنجان زیبا| سی و چهارمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان از جمعه ۱۶ مهرماه به مدت ۵ روز در عمارت گلستان امین رفسنجان آغاز می شود.

به گفته رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان، در طول برگزاری جشنواره، ۱۸ فیلم در دو سانس به صورت روزانه در ساعات ۱۷ و ۱۹ اکران خواهد شد.

ایمان محمدآبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه جشنواره فیلم کودک و نوجوان در ۱۳ شهر برگزار می شود، گفت: این رویداد سینمایی حتی در بعضی از مراکز استان‌ها برپا نمی شود و در شهر کرمان هم فیلم ها به صورت حضوری اکران نخواهد شد.

وی ادامه داد: هیأت داوران جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در رفسنجان، متشکل از ۳۰ کودک و نوجوان است که فیلم ها را داوری و نقد خواهند کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فرزندان کادر درمان میهمانان ویژه این رویداد هستند، افزود: تماشای فیلم ها برای کودکان و نوجوانان رایگان است.

محمدآبادی یادآور شد: سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان با مشارکت و همراهی مجتمع مس سرچشمه، شهرداری و شورای شهر، عمارت گلستان امین، انجمن سینمای جوانان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است.

شایان ذکر است که علاقمندان برای تماشای فیلم های جشنواره، می توانند به صورت حضوری به باجه بلیت عمارت گلستان امین مراجعه کنند یا از طریق پلتفرم های فیلیمو، هاشور و تیوا به صورت آنلاین فیلم ها را ببینند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید