• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
گره بزرگراه قدس به دست شهرداری رفسنجان باز شد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۲۳/خرداد/۱۴۰۱

گره بزرگراه قدس به دست شهرداری رفسنجان باز شد

عملیات بازگشایی بزرگراه شهید محمدی پور (قدس) پس از ۲۵ سال به همت شهرداری رفسنجان و با تلاش و پیگیری شورای ششم اجرایی شد.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس کهنوجی با اعلام این خبر ضمن قدردانی از همراهی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در آزادسازی بزرگراه شهید حاج علی محمدی پور (قدس)، گفت: این اقدام جزو مطالبات به حق شهروندان طی سالهای متمادی بوده که از زمان حضور شورای ششم و در ادامه پیگیری های معاونت شهرسازی و امور زیربنایی و اداره املاک و پس از انجام تملک در این محور به پایان رسید.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث بزرگراه در این محدوده از سال ۱۳۷۷ آغاز شد اما به دلیل موانعی که وجود داشت، پیش نرفت، اظهار کرد: وجود املاک مسیری معارض در این محور ادامه عملیات را به تعویق انداخته بود که خوشبختانه با پیگیری های فراوان همکارانم در شهرداری و با هماهنگی نهادهای انتظامی و امنیتی عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه با اتمام عملیات خاکبرداری در این محدوده، عملیات جدولگذاری و آسفالت بزرگراه آغاز می شود، خاطرنشان کرد: اجرای این عملیات تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی شهر خواهد داشت.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید