• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
کودکان  کار هدف پویش چهارراه مهربانی مؤسسه موج مهر رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۱۰/آبان/۱۳۹۹

کودکان کار هدف پویش چهارراه مهربانی مؤسسه موج مهر رفسنجان

موسسه موج مهر علوی رفسنجان با راه اندازی پویش «چهارراه مهربانی» برای کمک به کودکان کار پیشقدم شد.


موسسه موج مهر علوی رفسنجان با راه اندازی پویش «چهارراه مهربانی» برای کمک به کودکان کار پیشقدم شد.

به گزارش رفسنجان زیبا؛ این پویش که به ابتکار موسسه موج مهر علوی و به منظور ترویج کمک به همنوعان و به خصوص کودکان کار راه اندازی شده است.

جمالی مدیرعامل مؤسسه موج مهر علوی رفسنجان در شرح این پویش گفت: با توجه به اهمیت سلامت تمامی افراد جامعه و به خصوص کودکان تصمیم گرفتیم با دعوت از همشهریان محترم برای توزیع ماسک و الکل به کودکان کار اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا و در دسترس نبودن اقلام بهداشتی برای اقشار آسیپ پذیر نگران کننده است، افزود: امیدوارم با پیوستن مردم به این پویش شاهد موجی از مهربانی در شهر باشیم و هیچ کودکی نگران سلامتی اش نباشد.

جمالی ادامه داد: این پویش کاملا خودجوش بوده و علاقمندان می توانند برای مشارکت در این زنجیره مهربانی، هنگام خروج از منزل سهم کوچکی از ماسک یا مواد ضدعفونی کننده برای کودکان کار در نظر بگیرند و به آنان اهدا کنند.

مدیرعامل مؤسسه موج مهر علوی رفسنجان ادامه داد: با توجه به اینکه عمده مراجعه کودکان کار به خودروها پشت چراغ قرمز می باشد، شهروندان عزیز می توانند فرصت را غنیمت شمرده و برای کمک به کودکان کار ماسک و الکل هدیه دهند.

وی با قدردانی از حمایت های بی دریغ همشهریان گرانقدر در پویش های پیشین این مرکز اظهار داشت: تلاش میکنیم ضمن برطرف کردن نگرانی خانواده ها برای ارتقاء فرهنگ جامعه برای حفظ سلامت کودکان بکوشیم.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید