• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی با فروش زمین در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۰۵/آذر/۱۳۹۹

کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی با فروش زمین در رفسنجان

فرمانده انتظامی استان از کلاهبرداری ۱۵ میلیارد ریالی با فروش زمین در شهرستان رفسنجان خبر داد.


به گزارش #رفسنجان_زیبا؛ سردار “عبدالرضا ناظری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: درپی شکایت چند نفر از شهروندان رفسنجانی مبنی بر اینکه افرادی با روش ها و ترفندهای مختلف از طریق سایت دیوار با پیش فروش املاک از آنان کلاهبرداری کرده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: طی تحقیقات پلیس مشخص شد، افرادی با جعل اسناد زمین، اعتماد شهروندان را جلب و پس از اخذ مبالغی بالا به عنوان پیش پرداخت تلفن همراه خود را خاموش و اقدام به کلاهبرداری می کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با راهنمایی مال باختگان و هماهنگی مرجع قضائی، ۳ متهم شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شدند، ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد متهمان تاکنون با فروش ۶ فقره زمین، ۱۵ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده اند.
فرمانده انتظامی استان کرمان از شهروندان خواست: چنانچه کسانی دیگر از این متهمان شکایت دارند به پلیس آگاهی شهرستان “رفسنجان” مراجعه کنند و همچنین برای پیش خرید ملک باید علاوه بر اینکه از صحت و سقم اسناد ارائه شده از سوی فروشنده آگاه و مطمئن شوند، قرارداد را در بنگاه‌های معاملات ملکی دارای مجوز منعقد و کد رهگیری معتبر دریافت کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید