• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
پیگیر احداث پردیس پارک علم و فناوری در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان هستیم
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۱۶/شهریور/۱۴۰۰

پیگیر احداث پردیس پارک علم و فناوری در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان هستیم

رنجبرعسکری: در دو سال گذشته مرکز نوآوری شهید ستاری را با کمک مس سرچشمه ایجاد کردیم، شتاب دهنده کایت با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شد و پیگیر احداث پردیس پارک علم و فناوری در دانشگاه هستیم.


رفسنجان زیبا| دکتر حسن رنجبرعسکری در اختتامیه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران با اشاره به اینکه دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان از سال ۱۳۹۰ به عنوان اولین دانشگاه دولتی در استان کرمان در زمینه کارآفرینی با ایجاد مرکز کارآفرینی و مرکز رشد واحدهای فناوری قدم های خوبی برداشته است، گفت: باید به سمت کارآفرینی پیش برویم و در این راستا باید دانشجویان کارآفرین تربیت کنیم.

رنجبرعسکری تصریح کرد: در دو سال گذشته مرکز نوآوری شهید ستاری را با کمک مس سرچشمه ایجاد کردیم، شتاب دهنده کایت با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شد و پیگیر احداث پردیس پارک علم و فناوری در دانشگاه هستیم.

وی با بیان اینکه جوانان باید به سمت ایده های نو بروند و کنگره ها محلی برای جمع شدن پژوهشگران و نخبگان است، اظهار کرد: اختتامیه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران به معنی پایان کار نیست بلکه باید نقطه ای باشد که از خود سوال کنیم آیا توانستیم به عنوان یک محقق با محقق دیگر از نقطه ای دیگر ارتباط بگیریم؟

رییس دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان با تأکید بر اینکه محققان باید نیازهای جامعه را احصا و در حل آنها کوشا باشند، اظهار کرد: باید در بحث کارآفرینی و نوآوری جلو برویم به خصوص رشته های کشاورزی که با سلامت جامعه سر کار دارند. امیدوارم این نوآوری در برگزاری کنگره ها نیز اتفاق بیفتد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید