• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
پیام نوروزی| از دعوت به مانع زدایی در مسیر خدمت رسانی تا قدردانی از مدافعان سلامت و تقدیم حال خوش به شهروندان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۰۲/فروردین/۱۴۰۰

پیام نوروزی| از دعوت به مانع زدایی در مسیر خدمت رسانی تا قدردانی از مدافعان سلامت و تقدیم حال خوش به شهروندان

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان، دکتر فتحیان و مهندس مختاری در پیام های جداگانه ای فرارسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه را تبریک گفتند.


رفسنجان زیبا| رئیس و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رفسنجان در پیام هایی جداگانه ضمن اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر فرزانه انقلاب، به تشکر از کادر درمان و تلاش برای تقدیم حال خوش به شهروندان در آستانه نوروز پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در پیام نوروزی سال ۱۴۰۰ با اشاره به کلیدواژه های همدلی، هم اندیشی و همراهی، توجه به دغدغه های رهبری و رفع موانع در مسیر خدمت رسانی را به افرادی که در مسیر شورا و خدمت به مردم مانع تراشی می کنند، خواستار شد.

در متن پیام وی آمده است: «پس از حمد و ثنای الهی لازم می دانم فرا رسیدن قرن و سال جدید را به همه مردم فهیم و همیشه همراه رفسنجان تبریک و تهنیت عرض نمایم. خدمتگذاری به شما مردم شریف توفیقی است که خدواند در این برهه از زمان به ما ارزانی داشته است که رضایتش، در گرو رضایت شما مردم عزیز است.

لازم می دانم نکته ای را یادآوری نمایم، مسئولیتی که بر عهده شورای شهر گذاشته شده بسیار وسیع و گسترده است و شورا با تمامی مشکلات و موانع موجود و ایجاد کرده تلاش فراوان نمود تا با مشارکت شما شهروندان فهیم و با رعایت عدالت اجتماعی به ثبات مطلوب و اهداف و برنامه های پیش بینی شده دست یابد و همچنین ما خود را متعهد و ملزم می دانیم با حفظ امانتداری تمام توان شورا و شهرداری را به منظور توسعه پایدار و ایجاد محیطی شاد و در شأن شهروندان عزیز بکار گیریم تاخدمات بهتر و مطلوبتری ارائه نمائیم.

بی تردید میتوانیم با همدلی، هم اندیشی و برنامه ریزی های مناسب و با بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در سطح شهر، شکوفایی، توسعه و آبادانی رفسنجان را تحقق بخشیم.

امیدوارم در سال جدید افرادی که مانع تراشی های بسیار در مسیر شورا و خدمت به مردم ایجاد کردند به دغدغه های بسیار دقیق رهبر معظم و فرزانه انقلاب گوش فرا داده و پشتبانی و مانع زدایی کنند تا مسیر خدمت برای خدمتگذاران دلسوز سهل گردد.»

دکتر محمد فتحیان عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان نیز در پیامی ضمن شادباش نوروز ۱۴۰۰، از دلیری و از خود گذشتگی مدافعان سلامت قدردانی کرد.

در متن پیام وی آمده است: «همشهریان عزیز … آغاز شمایید و سرانجام شمایید.

سالی بر ورق های عمر ما طی شد؛ روزهایی سخت و دشوار و بحرانی که جهانی در حل این بحران تا مرز ناتوانی رفت و مصائبی که هموطنان ما را با غم فراق و تلخی جدایی همنوا ساخت و در برابر همه ناامیدی ها شاهد دلیری و از خود گذشتگی مدافعان سلامت تا منتهای توان بودیم و اینک سپاس گذار ایشان در تخفیف و عبور از کرانه های این بحران تا در آستانه سال جدید و در تقارن مبارک نوروز باستانی و ایام شعبانیه با امید به الطاف پروردگار همدل و همراه قرین توفیق و تداوم توسعه شهرو دیارمان باشیم.
خورشید گر از بام فلک عشق فشاند/ خورشید شما، عشق شما، بام شمایید / نوروز کهنسال کجا غیر شما بود؟ / اسطوره ی جمشید و جم و جام شمایید»

مهندس محمد مختاری شهردار رفسنجان نیز با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری برای تغییر چهره شهر در آستانه نوروز، از خداوند بلندمرتبه سالی سراسر خیر و برکت توأم با شادی و سلامتی برای شهروندان مسئلت نمود.

متن پیام وی بدین شرح است: «برآمد باد صبح و بوی نوروز/ به کام دوستان و بخت پیروز / مبارک بادت این سال و همه سال / مبارک بادت این روز و همه روز

خداوند عزیز و بلند مرتبه را سپاسگزارم که توفیق حیات در بهاری دیگر را عطا کرد تا در سایه الطاف الهی فرصت خدمتی دوباره فراهم گردد.

سال ۱۳۹۹را در حالی پشت سر گذاشتیم که سایه کرونا بر دنیا و به تبع آن در کشور و شهر سنگینی می کرد و برپایی مناسبات اجتماعی فاخر و عظیم را از من و همکارانم در شهرداری رفسنجان سلب نمود.

تلاش کردیم فارغ از محدودیت های پیش رو چهره شهر را متحول کنیم تا در وضعیتی که امکان سفرهای نوروزی برای همشهریان و هموطنان گرامی وجود ندارد، حال خوش را به مردم هدیه نماییم.

مدیریت شهری با اجرای المان های نوروزی خاطره انگیز و گل آرایی وفضاسازی شهر در آستانه بهار ۱۴۰۰ و در آغازین روزهای سال جدید ضمن انتقال پیام مهر و مهربانی برای تمامی شهروندان، حس و حال خوب به ارمغان آورده است.

ضمن سپاسگزاری از تمامی هنرمندان، مدیران و معاونین و همکارانم در مجموعه شهرداری که برای رفسنجانی جذاب و چشم نواز تلاش کردند، از خداوند بلندمرتبه برای همه شهروندان نجیب رفسنجان سالی سراسر خیر و برکت توأم با شادی و سلامتی خواستارم.»


  1. اجسان

    مسولین رفسنجان با هماهنگی و همدلی میتوانید پول معدن مس رفسنجان را که در کرمان صرف ساخت استادیوم و خیابان میشود را بر گردانید و در رفسنجان صرف زیرساخت های شهری کنید چرا رفسنجان باید هزینه های کرمان را بدهد

    ۱

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید