• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
پذیرایی مردمی در خیمه ولیعصر(عج) به مناسبت ولادت مولای متقیان/ موکب خاتم الانبیاء پیشگام کمک به زلزله زدگان خوی
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۱۵/بهمن/۱۴۰۱

پذیرایی مردمی در خیمه ولیعصر(عج) به مناسبت ولادت مولای متقیان/ موکب خاتم الانبیاء پیشگام کمک به زلزله زدگان خوی

مسئول موکب خاتم الانبیاء رفسنجان با اشاره به فعالیت این مجموعه در ظهر روز ولادت مولای متقیان، از آمادگی برای جمع اوری کمکهای نقدی و غیرنقدی توسط موکب خبر داد.


رفسنجان زیبا| علی میربابایی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به فعالیت موکب خاتم الانبیاء در ظهر ولادت مولای متقیان، گفت: خادمین موکب توفیق داشتند در روز ولادت حضرت علی علیه السلام پذیرای مردم رفسنجان باشند.

وی با اشاره به فعالیت ۴۰۰ خادم موکب خاتم الانبیاء در طول سال، افزود: نزدیک به ۶۰ خادم همزمان با عید میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در خیمه ولیعصر(عج) واقع در میدان حضرت ولیعصر(عج) از مردم پذیرایی کردند.

مسئول موکب خاتم الانبیاء رفسنجان از توزیع ۷ تا ۸ هزار نان داغ کباب داغ با همت و همراهی خیریه خبازان خبر داد و گفت: پخت و توزیع همزمان نان و کباب در خیمه ولیعصر(عج) انجام شده است‌.

میربابایی هم چنین با اشاره به اقدام موکب خاتم الانبیاء برای کمک به زلزله زدگان خوی، تصریح کرد: برای یاری رساندن به مردم خوی فراخوان دادیم تا مردم با اقتدا به سیره حضرت علی با هر توانی یاعلی بگویند و همراهی کنند.

وی ادامه داد: اقلام موردنیاز زلزله زدگان شامل پتو، شیرخشک و … در ایستگاه موکب واقع در میدان شهیدان حسینی (شهربانی) جمع آوری و در اختیار زلزله زدگان قرار داده می شود.

شایان ذکر است، همشهریان محترم می توانند برای مشارکت در پویش «کنارتم هموطن» موکب خاتم الانبیاء، کمکهای نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۷۴۴۹۷۳۵ واریز کنند.

 

 


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید