• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
پخش ۷۳ ساعت برنامه زنده ویژه ماه ضیافت الهی از رادیو رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: جمعه ۲۴/اردیبهشت/۱۴۰۰

پخش ۷۳ ساعت برنامه زنده ویژه ماه ضیافت الهی از رادیو رفسنجان

مدیر رادیو شهری رفسنجان گفت: در ماه مبارک رمضان ۷۳ ساعت برنامه رادیویی زنده از رادیو شهری رفسنجان پخش شد.


رفسنجان زیبا| یدالله صالحی افزود: برنامه زنده «سفره سحری» ویژه سحرهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۳:۳۰ تا ۵ صبح شامل ارتباط با کارشناسان مذهبی شهرستان، آوازهای عرفانی، نیایش، دعای سحر و اذان صبح از ابتدای ماه مبارک رمضان هر روز از رادیو رفسنجان پخش شد.

وی ادامه داد: برنامه زنده عصرگاهی نیز با عنوان «میهمانی» از ساعت ۱۹ تا ۲۰ ویژه اذان مغرب بصورت هر روز در ماه مبارک رمضان برای مخاطبان پخش شد که شامل مسابقه پیامکی قرآنی با همکاری رادیو و تبلیغات اسلامی شهر سرچشمه، مسابقه ای برای شنوندگان، ارتباط با هنرمندان شهر، بخش «رمضان در جبهه ها» در روزهای پنجشنبه با موضوع نقل خاطرات رزمندگان، بخش معرفی خادمان رفسنجانی مسجد مقدس جمکران در روزهای جمعه و بخش آداب و رسوم محلی ماه رمضان در شهر رفسنجان بود.

صالحی بیان کرد: برنامه زنده «به وقت نماز» ویژه اذان ظهر نیز یکی دیگر از برنامه های رادیو رفسنجان در ماه رمضان بود که از ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه به مدت ۴۰ دقیقه پخش می شود که شامل بخش هایی از جمله احکام، معرفی کتاب و … می باشد.

مدیر رادیو شهری رفسنجان خاطرنشان کرد: در مجموع در ایام ماه مبارک رمضان ۳۴ ساعت برنامه «سفره سحری»، ۲۹ ساعت برنامه «میهمانی» و بیش از ۱۰ ساعت برنامه های زنده دیگر برای مخاطبان رادیو رفسنجان پخش شده که مورد استقبال نیز قرار گرفته است.

صالحی به برنامه های دیگر این رسانه شهری اشاره و عنوان کرد: برنامه «سلام رفسنجان» روزهای شنبه تا پنجشنبه با موضوع اطلاع رسانی از ساعت ۸:۳۵ صبح به مدت نیم ساعت و برنامه «همراه» روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۲ ظهر از رادیو رفسنجان روی آنتن میرود.

مدیر رادیو شهری رفسنجان در پایان گفت: از مخاطبان رادیو رفسنجان درخواست می کنیم هر گونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد خود را از طریق شماره تلفن ۳۴۲۹۲۰۰۰ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۹۱ با ما در میان بگذارند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید