• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
پای صحبت های قهرمان لیگ برتر فوتسال بانوان ایران/ میتوان در یک شهرستان کوچک اتفاقات بزرگ را رقم زد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: چهارشنبه ۲۳/مهر/۱۳۹۹

پای صحبت های قهرمان لیگ برتر فوتسال بانوان ایران/ میتوان در یک شهرستان کوچک اتفاقات بزرگ را رقم زد

مربی فوتسال بانوان مس رفسنجان در گفتگوی اختصاصی با مجله خبری رفسنجان زیبا ضمن قدردانی از حامیان و هواداران، گفت: به این باور رسیدیم که میتوانیم در یک شهرستان کوچک باشیم و اتفاق بزرگی را رقم بزنیم.


به گزارش رفسنجان زیبا؛ عاطفه رضایی ۳۸ ساله، کارشناس ارشد رشته مدیریت تربیت بدنی و دارای مدرک B فوتبال آسیا و مدرک سطح یک فوتسال آسیا؛ وی به مدت ۱۴ سال مربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان بوده و مقام قهرمانی لیگ یک سال ۹۵، نایب قهرمانی لیگ برتر سال ۹۷ و قهرمانی لیگ برتر ۹۸ را در کارنامه خود دارد.

مربی استقلالی نارنجی پوشان رفسنجان که دلش از غم دوری پدر غصه دارد و به عشق مادر برای موفقیت در زندگی حرفه ای تلاش میکند، تنها آرزویش را پیروزی در لیگ برتر عنوان کرد که به آن دست یافته است.

مربی فوتسال بانوان مس رفسنجان که دوران بازی در تنها تیم فوتسال بانوان را در سال های دور گذرانده است و اذعان دارد که مربی مشهدی اش نیز آینده مربیگری را در چشمان او دیده بود، از اعتماد باشگاه مس برای انتخاب تیم فوتسال بانوان و حمایت از آن ها سپاسگزاری می کند.

وی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره اینکه تغییرات جدید در تیم برای فصل جاری انجام نگرفته است، از عملکرد کادر فنی ابراز رضایتمندی کرد و از حضور فاطمه اعتدادی بازیکن ملی پوش در تیم ابراز خرسندی نمود و گفت: خوشبختانه از کادر فنی و اجرایی همراه و همدل در تیم برخورداریم.

عاطفه رضایی با اشاره به سابقه سه ساله تیم فوتسال بانوان در لیگ برتر، به روند صعودی تیم و کسب عناوین نائب قهرمانی و قهرمانی  نیز اشاره نمود و از حمایت مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان قدردانی کرد.

وی در ادامه موفقیت های تیم فوتسال بانوان را لطف خدا دانست و حضور بازیکنان و حمایت های مالی باشگاه مس رفسنجان را در این پیروزی ها مؤثر خواند و افزود: خوشبختانه با تلاش و همت تمامی بازیکنان و کادر به این باور رسیدیم که میتوانیم در یک شهرستان کوچک باشیم و اتفاق بزرگی را رقم بزنیم.

رضایی با بیان اینکه واگذاری قهرمانی به تیم مقابل در سال گذشته بازیکنان را برای کسب عنوان قهرمانی در سال جاری راغب کرده بود، گفت: تمام انرژی مان را گذاشتیم تا قهرمانی را بدست آوریم.

مربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان با بیان اینکه استعدادهای فراوانی در این رشته بخصوص در حومه رفسنجان وجود دارد، اظهار کرد: بدنبال کشف استعدادهای بومی هستیم و در صورت وجود بازیکن مستعد و کارآمد به جذب بازیکن بومی اقدام می کنیم.

وی با اشاره به علاقه و پشتکار بازیکنان بومی فوتسالیست، گفت: ورود ما به لیگ برتر با تلاش و غیرت مثال زدنی بازیکنان بومی رقم خورد و در لیگ برتر تصمیم گرفتیم با استفاده از تجربه بازیکنان دیگر نتایج خوبی به دست آوریم که الحمدالله حاصل شد.

مربی پیشتازان فوتسال بانوان ایران با بیان اینکه تلاش می کنیم ترکیب جدید را با آرامش و اطمینان خاطر ببندیم، تصریح کرد: امیدواریم با بستن ترکیب باتجربه و قدرتمند به حضور در آسیا و موفقیت در آن رقابت ها نیز فکر کنیم.

وی به نبود سالن اختصاصی برای تیم اشاره کرد و افزود: برای تمرین و بازی ها از تنها سالن استاندارد شهر که متعلق به دانشگاه پیام نور است، استفاده می کنیم.

رضایی در پایان پوشش خبری مسابقات را قابل قبول توصیف کرد و افزود: امیدواریم با نگاه ویژه باشگاه مس رفسنجان به تیم فوتسال بانوان، به انعکاس اخبار حوزه فوتسال بانوان بیشتر پرداخته شود.

گفتگو از الهه محمدی نزاد


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید