• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
وعده حمایتی نماینده رفسنجان و انار از طرحهای اشتغالزایی در روستاها
دسته بندی: عمومی انتشار: سه شنبه ۲۵/شهریور/۱۳۹۹

وعده حمایتی نماینده رفسنجان و انار از طرحهای اشتغالزایی در روستاها

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه انجام عملیات آسفالت، روشنایی، احداث سالن ورزشی و… از ضروریات در روستاهاست، گفت: شوراها و دهیاران تمرکز خود را روی اشتغال بگذارند؛ ما هم حمایت می‌کنیم.


به گزارش #رفسنجان_زیبا، حجت الاسلام جلالی با اشاره به بازدید اخیر خود از روستاهای شهرستان رفسنجان و دیدار با دهیاران و شوراهای روستا اظهار کرد: اکثر قریب به اتفاق روستاها مشکلات مشترک از قبیل آب، آسفالت، روشنایی معابر، سالن ورزشی و زمین چمن دارند و تمرکز شوراها و دهیاران تروی این مسائل است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه مسئله مهم و اولویت دار هر روستا اشتغال جوانان است، افزود: متأسفانه از این نکته اساسی غفلت کرده ایم و تمرکزمان را روی اشتغال نگذاشته ایم.

وی ادامه داد: بیکاری، جوانان ما را از بین می برد یا زندگی‌شان را متلاشی می کند، سن ازدواج افزایش پیدا کرده و جوانان دچار افسردگی شدند، لذا همه باید دست به دست هم دهیم برای جوانان اشتغال ایجاد کنیم.

حجت الاسلام جلالی اظهار کرد: دهیاران، جوانان روستا را شناسایی کنند و یک کارگاه یا کارخانه کوچک تعریف شود که اشتغالزا باشد، به سرعت راه ا ندازی شود و سودآور باشد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به اهمیت اقامت جوانان درروستاها، افزود: لازم است شوراها و دهیاران همفکری کنند، با کارآفرینان صحبت کنیم یا خودشان طرحی اگر دارند مطرح کنند؛ اگر اشتغال در روستا برطرف شود جوانان در روستا می مانند.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص تسهیلات، تخصیص زمین و بازاریابی ما قول مساعد می دهیم که همکاری کنیم که این امر مستلزم همت دهیاران و شوراهاست.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید