• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
همه موظف به پرورش نیروی انسانی شایسته هستیم
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۰۹/تیر/۱۴۰۰

همه موظف به پرورش نیروی انسانی شایسته هستیم

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: همه ما موظف هستیم نیروی انسانی شایسته را در همه ابعاد اعم از بعد تعهد، تخصص و… پرورش دهیم.


رفسنجان زیبا| دکتر اردشیر سعدمحمدی، در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث دو مجتمع آموزشی تمام‌هوشمند در شهر سرچشمه اظهار کرد: باعث خوشحالی است که امروز شاهد کلنگ‌زنی دو مجموعه آموزشی تمام‌هوشمند هستیم و جا دارد از آقای مهندس احمدی، مدیر مجتمع مس سرچشمه، به‌خاطر نوع نگاه‌شان به این موضوع تشکر کنم.
وی افزود: نیروی انسانی شایسته است که تحول ایجاد می‌کند، نیروی انسانی شایسته را باید پرورش داد و برایش هزینه کرد و مسیر درست را انتخاب کرد.
مدیرعامل شرکت مس عنوان کرد: امیدوارم این مجتمع آموزشی به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و هدایت شود که بتواند جوانانی را پرورش دهد که مایه افتخار کشور باشند.
سعدمحمدی در ادامه افزود: شرکت مس مسیر خوبی را طی می‌کند، ۱۰۲هزار میلیارد تومان پروژه را شروع کرده و امیدواریم ظرف چهارسال آینده جزو ۱۰ شرکت برتر دنیا در تولید مس قرار بگیریم.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تأکید کرد: همه این موفقیت‌ها بیانگر استفاده از نیروی انسانی شایسته است و همه ما موظفیم این نیروی انسانی شایسته را در همه ابعاد اعم از بعد تعهد، تخصص و… پرورش دهیم که همه این‌ها در کنار هم می‌تواند موجب موفقیت شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید