• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
همراهی دانشگاه ولیعصر «عج» رفسنجان در برپایی دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۱۵/دی/۱۳۹۹

همراهی دانشگاه ولیعصر «عج» رفسنجان در برپایی دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی

رئیس دانشگاه ولیعصر«عج» با اشاره به همکاری این مرکز در برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی، بر لزوم پویایی دانشگاهها از لحاظ علمی و فرهنگی تأکید کرد.


رفسنجان زیبا| دکتر رنجبر عسکری در حاشیه برگزاری دومین جشنواره تئاتر خیابانی سردار آسمانی با اشاره به اهمیت فعالیت ها و اقدامات مراکز علمی، دانشگاهها را مجموعه ای از نیروهای علمی عنوان کرد که باید در بطن جامعه باشند و افزود: دانشگاهها باید هم از لحاظ علمی و هم فرهنگی پویا شوند.

وی با اشاره به ایجاد مرکز نوآوری دانشگاه ولیعصر«عج» با همکاری مس برای حمایت از صاحبان ایده و خلاقیت، از همکاری دانشگاه در کسب عنوان شهر خلاق کتاب در کشور خبر داد و گفت: هدف ما این است که دانشگاه ولی عصر «عج» به سمتی برود که در هر جایی اثری از آن هویدا باشد.

رئیس دانشگاه ولیعصر«عج» ادامه داد: مردم رفسنجان با فعالیتهای گسترده در حوزه اقتصادی و تقدیم شهدای گرانقدر شایسته بهترین ها هستند؛ لذا از هر گونه فعالیتی که رضایت مردم را بدنبال داشته باشد حمایت می کنیم.

دکتر رنجبر عسکری با اشاره به اینکه زبان هنر به عنوان راهی برای انتقال احساسات و اطلاعات به شمار می رود، تصریح کرد: ارسال پیام از روش های سمعی و بصری امکان دریافت پیام را راحت تر می کند.

رئیس دانشگاه ولیعصر«عج» رفسنجان در ادامه با اشاره به همکاری این مرکز در برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی در رفسنجان، گفت: این رویداد که با همکاری مجموعه فرمانداری ارشاد، مس، شهرداری و دانشگاه برگزار شده است، بسیار ارزشمند بوده و دانشگاه ولیعصر«عج» نیز ضمن همراهی با این رویداد برای همکاری در برپایی سایر رویدادهای فرهنگی و هنری در آینده آمادگی خود را اعلام میدارد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید