• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
همت مضاعف شهرداری برای بهبود روشنایی معابر در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر انتشار: سه شنبه ۰۷/تیر/۱۴۰۱

همت مضاعف شهرداری برای بهبود روشنایی معابر در رفسنجان

معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان، با اشاره به فعالیت های گسترده واحد برق طی شش ماه گذشته از تلاش مدیریت شهری برای بهبود نواقص روشنایی معابر خبر داد.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس محمدعارف پوراسدالهی گفت: واحد برق شهرداری رفسنجان در شش ماه گذشته به منظور ایجاد زیبایی بصری، اقدامات مختلفی را برای تأمین و بهبود روشنایی معابر، بوستانها و … انجام داده است.

وی توضیح داد: به همت شهرداری رفسنجان زیرساخت لازم برای تأمین روشنایی در بلوار جهاد، بوستان علامه امینی، فضای سبز مقابل دادگستری و بوستان نظام مهندسی در بلوار زیتون، مسیر میدان شهیدان زینلی تا سه راه بلوار شهید مقیمی و بلوار سیدکاظم هاشمی فراهم شده است.

معاون خدمات شهری هم چنین به اجرای عملیات روشنایی بزرگراه شهید محمدی پور(قدس) اشاره کرد و افزود: با تلاش همکارانم در واحد برق سیستم روشنایی بلوار شهید مدرس، بوستان شهید مطهری و بلوار ورودی شهرک هزارواحدی اجرا و برای تأمین روشنایی بوستان رحمت آباد و بلوار کارگر از میدان شهید زکریا تا میدان شهیدان زینلی نیز اقدام شده است.

مهندس پوراسدالهی با اشاره به بهبود روشنایی بوستان خبرنگار و بوستان نظام مهندسی از هماهنگی واحد برق شهرداری با اداره برق جهت جمع آوری تیرها و شبکه هایی که در تعریض خیابانها قرار گرفته اند خبر داد و افزود: در همین راستا تیرها و شبکه های برق میدان شهید آزادنیا، مزار خلیل آباد، مزار کریم آباد، بلوار شهید سید کاظم هاشمی، خیابان بسیج بعد از جایگاه سوخت گاز، بلوار شهید زینلی و … اصلاح شدند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید