• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
هدفم از ورود به سینما پرداختن به دین است، اما نه دینی که در آن ریا باشد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۰۴/فروردین/۱۴۰۰

هدفم از ورود به سینما پرداختن به دین است، اما نه دینی که در آن ریا باشد

ناصر هاشم زاده فیلمنامه نویس: هدف من از ورود به سینما پرداختن به دین است، اما نه آن دینی که در آن ریا باشد یا مدیران در پی آن هستند. دینداری ای که من در کارم نشان می‌دهم همان چیزی است که در «رنگ خدا» می بینید.


رفسنجان زیبا| ناصر هاشم‌زاده فیلمنامه‌نویس سینما در گفتگو با صبا در پاسخ به این که آیا فیلمنامه ای را آماده ساخت دارد، اظهار کرد: چند فیلمنامه آماده ساخت دارم، اما متاسفانه به آنها جفا شده است. یکی از این کارها فیلمنامه سریال شهید زین الدین است که قرار بود به تهیه‌کنندگی شفیع آقامحمدیان ساخته شود.

دلیل جفا شدن به سریالی نظیر شهید زین الدین این است که آنها (مسئولان سیما) توقع دارند من تصویری از شهید زین الدین در کارم ارائه دهم که اساسش جنگ است، در صورتیکه من فکر می کنم شهید زین الدین جوان مسلمانی بود که مطالبه اش دینداری بود؛ مطالبه ای که متاسفانه امروز کمرنگ شده است.

با کارگردان های متعددی کار کرده ام، سینماگرانی نظیر مجیدی و میرکریمی. هدف من از ورود به سینما پرداختن به دین است، اما نه آن دینی که در آن ریا باشد یا مدیران در پی آن هستند. دینداری ای که من در کارم نشان می‌دهم همان چیزی است که در «رنگ خدا» می بینید.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید