• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
#نیش_نقد| پس از جاخالی در محل اقامت؛ مس رفسنجان نتیجه دربی را دودستی تقدیم گل گهر سیرجان کرد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: شنبه ۰۱/آذر/۱۳۹۹

#نیش_نقد| پس از جاخالی در محل اقامت؛ مس رفسنجان نتیجه دربی را دودستی تقدیم گل گهر سیرجان کرد

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان بازی را واگذار و در خانه مقابل گل گهر سیرجان شکست خورد.


به گزارش #رفسنجان_زیبا؛ دربی گل گهر و مس که از روزهای گذشته پس از تقدیم اقامتگاه رفسنجانی ها به سیرجانی ها آغاز شد، با واگذاری نتیجه به سود گل گهر به پایان رسید.
مس رفسنجان که به رسم میهمان نوازی با سعه صدر برای اقامت میهمان در خانه جا خالی کرده بود و طی روزهای قبل محل اقامت خود را به میهمان داده بود و در کرمان اسکان داشت، در رقابت مقابل تیم سیرجانی جا خالی کرد تا سوت پایان بازی به سود گل گهر سیرجان به صدا درآید.
امیر قلعه نویی که پیش از این و قبل از شروع بازی از طریق رایزنی با مدیران مس توانسته بود محل اقامت و تمرین میزبان را از رفسنجان به کرمان منتقل کند و به اتفاق تیمش در رفسنجان ساکن شده و به تمرین بپردازد، عصر امروز نیز توانست با نتیجه دو بر صفر پیروز از ورزشگاه شهدای مس خارج شود.
دست و دلبازی رفسنجانی ها که در میهمان نوازی شهره عام و خاص اند، با انتشار تصویر کیک ویژه امیرخان بالا گرفت تا سرمربی باسابقه گل گهر سیرجان با شور و شعف از برد تیم خود در روز تولدش رفسنجان را ترک کند‌.
امید که با تحقق وعده های مسئولین مبنی بر بهبود زیرساخت های ورزشی شهرستان شاهد حضور جدی تر تیم جدیدالورود مس رفسنجان در لیگ برتر باشیم تا مسی ها در بازی های حاشیه ای و رقابتی سربلند بیرون آیند و نگرانی کادر فنی و اجرایی و هواداران نیز رفع گردد.
وقت آن رسیده که مدیران و مسئولین پس از به به و چهچه فراوان از قهرمانی مس رفسنجان و ورود به لیگ برتر، برای جلوگیری از ورود تیم به حاشیه های قبل و بعد از رقابت ها، جدیت بیشتری به خرج دهند تا در مقابل تیم های کم و بیش بلند کوتاه نیایند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید