• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
نیش نقد| الزام هیأت فوتبال رفسنجان به برگزاری مسابقات فوتسال در زمین چمن
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: شنبه ۰۸/آبان/۱۴۰۰

نیش نقد| الزام هیأت فوتبال رفسنجان به برگزاری مسابقات فوتسال در زمین چمن

مسابقات فوتسال در دومین المپیاد طلای سبز در حالی برگزار می شود که هیأت فوتبال شهرستان تیم های شرکت کننده را ملزم به برپایی رقابت ها در زمین چمن مصنوعی نموده است.


رفسنجان زیبا| هیأت فوتبال شهرستان رفسنجان که همواره آوازه حمایت از ورزشکاران را سر می دهد، در اتفاقی نادر ضمن موافقت با برپایی مسابقات فوتسال در زمین چمن، علاوه بر زیرپا گذاشتن قوانین فوتسال، ابتلای به کرونا را بر آسیب جدی مفصلی به ورزشکاران ارجحیت داده است.

متولیان هیأت فوتبال با اتکاء به دستور اداره ورزش و جوانان مبنی بر ممنوعیت برگزاری رقابت ها در سالن، به جای درخواست ارائه تست کرونای ورزشکاران، صرفا به برپایی رقابت ها بدون اصول و قاعده تن داده اند؛ این در حالیست که مسابقات برخی رشته ها در سالن برگزار می شود.

اعضای هیأت فوتبال هم چنین با ادعای اشراف به قوانین، بدون دریافت کارت مربیگری از برخی تیم ها اقدام به پذیرش آنها نموده اند؛ تیم هایی که یکی پس از دیگری انصراف می دهند و صرفا برای گرم بودن رقابت ها و خاموش نشدن چراغ المپیاد در مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

به اذعان شرکت کنندگان در مسابقات فوتسال که ترکیبی از تیم های شهر و روستا را تشکیل می دهند، داوران حاضر در رقابت ها به خوبی از قوانین سر در نمیاورند و پزشک نیز هنگام برپایی مسابقات حضور ندارد.

به گفته شرکت کنندگان، بی نظمی و بی تدبیری در برگزاری مسابقات فوتسال به حدی است که هر روز تصمیمات جدیدی اتخاذ می شود و اعتراض شرکت کنندگان در این باره بدون پاسخ مانده یا با پاسخی نامربوط از سوی برگزارکنندگان مواجه می گردد.

به نظر می رسد برگزاری مسابقات فوتسال از سوی هیأت فوتبال که اعضای اصلی آن با یکدیگر نسبت فامیلی دارند، حالت نمایشی به خود گرفته و عملا اهدافی از قبیل ایجاد انگیزه در ورزشکاران و توجه به سلامتی آنان به فراموشی سپرده شده است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید