• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
نگاه به آینده در اجرای پروژه درآمد پایدار شهرداری رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۱۳/اردیبهشت/۱۴۰۲

نگاه به آینده در اجرای پروژه درآمد پایدار شهرداری رفسنجان

مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان: پروژه درآمد پایدار شهرداری در شورای هفتم به بار می نشیند و بیش از ۲۰ درصد درآمد شهر را تأمین خواهد کرد.


رفسنجان زیبا | مهندس کهنوجی در همایش شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای استان کرمان در رفسنجان، از افزایش مطالبه گری مردم با تشکیل شوراهای محلات خبر داد.

وی هدف از راه اندازی شورای محلات را ایجاد ارتباط نزدیک با مردم دانست و گفت: با ورود مدیریت جدید شهر به ۵۰ محله تقسیم و در ۳۰ محله شوراها تشکیل شد.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه بخشی از محلات از امکانات شهری مطلوب برخوردار بوده اند و نیازی به شورای محله نداشتند، تصریح کرد: شوراهای محلات با محوریت مساجد راه اندازی و رابطین محلات که نقش شهردار محله را دارند، تعیین شدند.

مهندس کهنوجی از ارتباط مستمر نماینده محلات با شهردار ابراز خرسندی کرد و افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، با اعضای شورای شهر در محلات حاضر شده و مشکلات را بررسی و در حد امکان حل و فصل می کنیم.

وی در ادامه به پروژه درآمد پایداری شهرداری رفسنجان اشاره کرد و گفت: با مشارکت صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران شرکتی ثبت شد تا اقدامات مربوط به حفاری، انفجار و بارگیری و حمل مواد معدنی را انجام دهد.

شهردار رفسنجان ادامه داد: این پروژه با ۳۰۰ میلیارد تومان مشارکت راه اندازی شده و بازگشت سرمایه آن کمتر از دو سال است و درآمد آن در شورای هفتم به بار می نشیند.

وی با بیان اینکه احرای پروژه درآمد پایدار بیش از ۲۰ درصد درآمد شهر را تأمین خواهد کرد، تصریح کرد: شهرداری رفسنجان برای در اختیار گذاشتن تحربیات در حوزه درآمد پایدار آمادگی دارد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید