• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
نذری متفاوت نیکوکاران رفسنجانی در ماه محرم
دسته بندی: تازه های شهر عمومی انتشار: جمعه ۰۷/شهریور/۱۳۹۹

نذری متفاوت نیکوکاران رفسنجانی در ماه محرم

خانواده های نیکوکار رفسنجانی با اهدا مبالغی بالغ بر ۵۵۰ میلیون ریال برای تهیه ماسک و ملزومات بیمارستان رفسنجان اقدام کردند.


به گزارش #رفسنجان_زیبا؛ رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) با اعلام این خبر افزود: با پیگیری سرپرستار بخش آی.سی. یو کرونا، تعداد ۱۸ عدد ماسک “ان.آی.وی” به ارزش ۲۰۷ میلیون ریال به همت خانواده های شهریاری و کشاورزی به بیماران تنفسی این مرکز اهدا شد.

دکتر علی موسوی تصریح کرد: ماسک های ان ای وی برای کمک به بیماران تنفسی به خصوص بیماران مبتلا به کرونا برای تنفس غیر تهاجمی هدیه شده اند.

موسوی با قدردانی از اقدام ارزنده خیرین سلامت، گفت: خانواده های کشاورزی و شهریاری هر سال در ایام سوگواری ابا عبدالله با طبخ غذای تبرکی به سوگواران نذر خود را ادا میکردند که امسال با توجه به شرایط کرونایی با اهدای ماسک به بیماران تنفسی نذر خود را متفاوت تر از گذشته ادا نمودند.

وی با اشاره به کمک ۳۵۰ میلیون ریالی یکی از خیرین جهت تهیه ملزومات بیمارستان که مدتی پیش انجام شد، تصریح کرد: در بحران به وجود آمده خیرین با اهدای اقلام درمانی و خدماتی به کمک مدافعان سلامت آمدند که امیدواریم در آینده نیز با یاری خداوند و همت خیرین مشکلات این مرکز برای تامین نیاز بیماران مرتفع گردد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید