• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان پایان یافت
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۰۷/تیر/۱۴۰۲

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان پایان یافت

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان با حضور مسئولین و با تجلیل از هنرمندان ملی و بومی و اعضای کادر اجرایی خاتمه یافت.


رفسنجان زیبا|در مراسم اختتامیه نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان که با حضور فرماندار، شهردار، رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری برگزار شد، بهروز نکویی دبیر سمپوزیوم به تشریح جزییات برگزاری این رویداد هنری پرداخت و از همت شهرداری رفسنجان برای برپایی مطلوب نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی به عنوان یکی از شهرستان های پیشگام قدردانی کرد.

سیدمحسن سجادی رئیس سمپوزیوم با بیان اینکه این رویداد هنری به مثابه کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان بود، از حضور مجسمه سازان رفسنجانی در نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی یاد کرد و گفت: خدا را شاکریم که در مدت زمان کمتر از یک ماه مجسمه های سنگی توسط هنرمندان و اساتید مجسمه ساز ساخته و تکمیل شدند.

این مراسم با اجرای موسیقی و نمایش گزارش اقدامات دبیرخانه سمپوزیوم مجسمه سازی همراه بود و طی آن از هنرمندان مجسه ساز مهدی سلحشور، بیژن غنچه پور، میلاد نبی زاده، حمزه حیدری فر و مصطفی محسنی تجلیل شد.

تقدیر از ملیکا طهماسبی، زهره زاهدی پور، فاطمه رضایی و مجتبی رشیدی که به ترتیب به عنوان دستیار و هنرمندان بومی در این رویداد حضور داشتند و هم چنین تجلیل از کادر اجرایی از دیگر بخش های این مراسم بود.

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان به همت معاونت هنری شهرداری از یازدهم خردادماه تا پنجم تیرماه برگزار شد.

عکاس: مهناز شریفی


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید