• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
نخستین رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع معدنی استان کرمان برگزار می شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۱۱/مهر/۱۴۰۲

نخستین رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع معدنی استان کرمان برگزار می شود

هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی، نخستین رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع معدنی استان کرمان را برگزار می کند.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی هلدینگ مس سرچشمه، این رویداد با دو پیش رویداد و با هدف تعامل و شبکه‌سازی در زنجیره ارزش صنایع معدنی، آشنایی کارکنان زنجیره ارزش صنایع معدنی با اکوسیستم فناوری و نوآوری، تعامل کارآفرینان زنجیره ارزش صنایع معدنی با مراکز علمی و فناوری و دریافت پیشنهادات فناورانه برای رفع نیازهای صنایع معدنی برگزار خواهد شد.

پیش رویداد اول در بازه زمانی ۱۷ الی ۲۰ مهرماه و شامل ۵ برنامه آموزش مجازی آشنایی با اکوسیستم فناوری و نوآوری، نمای کلی اکوسیستم فناوری و نوآوری، آشنایی با مفاهیم اولیه اکتشاف معادن، آشنایی با مفاهیم اولیه استخراج معادن و آشنایی با مفاهیم اولیه فرآوری معدن است و پیش رویداد دوم در بازه زمانی ۱۰ و ۱۱ آبان ماه به صورت جضوری و مجازی و با هدف مهارت آموزی برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

این رویداد با مشارکت دانشگاه باهنر کرمان، صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در حال برنامه ریزی و اجراست و در رویداد اصلی که ۸ آذر ماه و به صورت حضوری برگزار خواهد شد، برخی از نیازهای فناورانه دریافت شده از صنایع معدنی استان جهت ارائه راه حل به شرکتهای دانش بنیان، فناور یا صنعتی عرضه خواهد شد.

علاقمندان جهت ثبت نام در رویداد و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مربوطه به نشانی rp.scico.ir مراجعه کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید