• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
مرکز نوآوری شهید ستاری رفسنجان می‌تواند یک برند خوب در جنوب‌شرق کشور باشد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۲۲/اردیبهشت/۱۴۰۱

مرکز نوآوری شهید ستاری رفسنجان می‌تواند یک برند خوب در جنوب‌شرق کشور باشد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به حضور پررنگ مجتمع مس رفسنجان در یازدهمین نمایشگاه اینوتکس گفت: مرکز نوآوری شهید ستاری مجتمع مس رفسنجان با فعالیت‌های چشمگیری که دارد می‌تواند یک برند خوب در جنوب‌شرق کشور باشد.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خدمت، حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به بازدید از غرفه مجتمع مس رفسنجان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس در پارک فناوری پردیس تهران اظهار کرد: غرفه مجتمع مس رفسنجان یکی از بهترین غرفه‌ها در بین شرکت‌های دانش‌بنیان بود و بسیاری از بازدیدکنندگان انتظار نداشتند که مجتمع مس رفسنجان که یک مجتمع معدنی و سخت افزاری‌ست در حوزه دانش‌بنیان فعال و کارهای علمی و نوآوری داشته باشد.
وی با قدردانی از مسئولان مجتمع مس به‌ویژه مدیر مجتمع که از دو سال قبل مرکز نوآوری شهید ستاری را ایجاد و بستر و زمینه رشد شرکت‌های دانش‌بنیان را در شهرستان رفسنجان و انار فراهم کردند، افزود: اکنون این مرکز محل شکوفایی ایده‌های.جوانان خلاق و نوآور است که تولیدات‌شان در خدمت جامعه باشد.
حجت‌الاسلام جلالی با اشاره به حضور شخصیت‌های کشوری، سفیران و…از غرفه مجتمع مس رفسنجان بیان کرد: دستگاه تمام اتوماتیک پسته خندان کن و تولیدات مواد شیمیایی که مورد نیاز مس هست نظر بازدیدکنندگان را جلب کرده بود و در مجموع غرفه آبرومند و بزرگی بود.
وی خاطرنشان کرد: مرکز نوآوری شهید ستاری رفسنجان می‌تواند یک برند خوب برای جنوب‌شرق باشد که پیگیر هستیم بتوانیم مجوز پارک علم و فناوری در رفسنجان را بگیریم و در جنوب‌شرق در بحث دانش‌بنیان‌ها حرف جدید داشته باشیم.
نماینده رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه این مرکز نوآوری در جهت استفاده از فناوری‌های جدید در حوزه صنعت و معدن و حوزه کشاورزی و ارتباط صنعت با علم فعالیت شایانی دارد، متذکر شد: در خصوص ارزش افزوده پسته، مقابله با سرمازدگی و گرمازگی و سایر چالش‌ها امیدواریم به کمک دانش‌بنیان‌ها به نتایج خوبی دست پیدا کنند.
وی در ادامه اظهار داشت: توسعه اشتغال، ایجاد بنگاه‌های کوچک و متوسط، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی، نوآوری و فناوری در راستای مجتمع مس سرچشمه، حمایت از واحدای فناور و ایده‌پرداز جهت دانشجویان و دانش‌آموزان نوآور و خلاق در راستای مسئولیت‌های اجتماعی از خدمات مرکز نوآوری شهید ستاری است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید