• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
لزوم راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: یکشنبه ۰۸/آبان/۱۴۰۱

لزوم راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی در رفسنجان

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: با توجه به ظرفیت هنرمندان صنایع دستی که در شهرستان وجود دارد، راه‌اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی شهرستان برای حمایت از هنرمندان این حوزه ضروری است.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خدمت، حجت‌الاسلام حسین جلالی در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوب‌شرق کرمان به حضور کمرنگ شهرستان رفسنجان در این نمایشگاه اشاره و اظهار داشت: اما همان چند غرفه‌ای که از شهرستان‌های رفسنجان و انار دایر بود قابل توجه بود که در زمینه پته‌دوزی، سنگ‌تراشی و قلم‌کاری روی مس و…هنرهای خود را به نمایش گذاشته بودند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه رفسنجان باید هرچه زودتر صاحب بازارچه صنایع دستی شود، تصریح کرد: ضرورت دارد فرماندار و مسؤول میراث فرهنگی رفسنجان نسبت به راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی اقدام کنند که این بازارچه در راستای حمایت از هنرمندان این حوزه کمک بسزایی است.

وی خاطرنشان کرد: گردشگران در ایام نوروز و تابستان برای خرید سوغات و صنایع دستی باید به محلی مراجعه کنند که ‎‌به‌راحتی نیازهای خود خریداری کنند، با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال مهمانان نوروزی زیادی داشته باشیم، بنابراین برای راه‌اندازی این بازارچه از هم‌اکنون برنامه‌ریزی شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید