• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
قدردانی معاون وزیر و استاندار کرمان از شهردار رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: جمعه ۱۰/بهمن/۱۳۹۹

قدردانی معاون وزیر و استاندار کرمان از شهردار رفسنجان

علی زینی وند و شهریار فولادوند استاندار و معاون وزیر با ارسال تقدیرنامه های جداگانه از محمد مختاری شهردار رفسنجان تقدیر کردند.


رفسنجان زیبا| در متن تقدیرنامه استاندار کرمان، علی زینی وند ضمن اشاره به جایگاه شوراهای آموزش و پرورش به عنوان بستر مناسب بالندگی اندیشه ها جهت اجرای مطلوب مفاد سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، از همراهی و مشارکت دلسوزانه و اهتمام ویژه مهندس مختاری شهردار و عضو شورای آموزش و پرورش رفسنجان در ارتقاء جایگاه تعلیم و تربیت تشکر و قدردانی نمود.

شایان ذکر است که در هفته شوراهای آموزش و پرورش و با توجه به کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش رفسنجان در استان، شهریار فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی نیز در تقدیرنامه ای جداگانه با بیان اینکه شوراهای آموزش و پرورش اقدامات قابل توجهی در حل و فصل مشکلات و تقویت بنیه علمی و تربیتی دانش آموزان در نقاط مختلف کشور داشته اند، از زحمات مهندس محمد مختاری تجلیل کرد.

آیین تجلیل از شهردار رفسنجان هفته گذشته با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، فرماندار ویژه رفسنجان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید