• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
فراخوان دعوت به همکاری بسیجیان داوطلب برای کمک به کادر درمان رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: جمعه ۲۷/فروردین/۱۴۰۰

فراخوان دعوت به همکاری بسیجیان داوطلب برای کمک به کادر درمان رفسنجان

بسیج جامعه پزشکی از داوطلبان همیار سلامت برای کمک به کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان دعوت به همکاری میکند.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان؛سرهنگ پساوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان ضمن اعلام آمادگی کامل بسیج شهرستان برای همراهی با کادر درمان گفت: سپاه و بسیج همچون سایر بحران‌ها باز هم در میدان عمل و در کنار دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان از علاقمندان خواست از طریق بسیج جامعه پزشکی بصورت داوطلبانه با کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان همکاری و در صورت نیاز به یاری کادر درمان بشتابند.

وی افزود: کادر درمان شهرستان درکلیه رشته‌های مرتبط باپزشکی وبهداشت (پزشک عمومی، پرستار، ماما، بهیار، تکنیسین های علوم آزمایشگاهی و….) نیاز به همکاری دارد.

سرهنگ پساوند ادامه داد: علاقمندان و داوطلبان می توانند مشخصات خود را شامل《نام و نام خانوادگی، شماره ملی، عنوان رشته و شماره تماس》با مراجعه حضوری به میدان انقلاب ساختمان معاونت فرهنگی دانشگاه علوم‌پزشکی دفتر بسیج جامعه پزشکی و یا از طریق پیام رسان های “ایتا” و “واتساپ” به شماره های ۰۹۱۳۹۹۱۲۳۱۷ و ۰۹۱۳۱۹۱۱۶۰۲ اارســـال ڪنـنـد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید