• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
عیدی شهرداری رفسنجان به شهروندان| تشریح خدمات گسترده مدیریت شهری در آستانه نوروز
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۱۳/اسفند/۱۳۹۹

عیدی شهرداری رفسنجان به شهروندان| تشریح خدمات گسترده مدیریت شهری در آستانه نوروز

شهردار رفسنجان گفت: تلاش می کنیم با اجرای برنامه های متنوع و خدمات گسترده در آستانه نوروز ۱۴۰۰ حال خوب را به شهروندان هدیه کنیم.


رفسنجان زیبا| مهندس مختاری با اشاره به تشکیل کمیته استقبال از نوروز در شهرداری رفسنجان، گفت: نورپردازی، نصب المان های جدید، گل کاری و پاکسازی عمق محلات از اهم برنامه های مدیریت شهری در آستانه نوروز ۱۴۰۰ است.

وی ادامه داد: محدودیت های کرونایی و ممنوعیت سفرهای نوروزی موجب شده حال دل شهروندان خوب نباشد؛ لذا شهرداری بعنوان یک عنصر قوی عمل کرده و ضمن آراسته سازی شهر برای تقویت روحیه مردم نیز تلاش می کند.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه کاشت انواع گل و درخت در معابر و میادین آغاز شده است، اظهار کرد: رفسنجان در سال ۱۴۰۰ یکی از پرگل ترین شهرهای استان خواهد بود.

محمد مختاری با اشاره به آغاز عملیات پاکسازی محلات از ابتدای اسفند در قالب شهرتکانی برای نوروز، افزود: یکی از برنامه های شهرداری و شورای شهر در دوره جدید ارائه و بهبود امکانات در تمامی نقاط شهر است تا خدمات مدیریت شهری مانند خورشید بر شهر بتابد.

وی در ادامه از طراحی فضای سبز نواری در حاشیه بلوار آیت الله هاشمی خبر داد و افزود: اجرای گل آرایی و نورپردازی، نصب سفره های هفت سین حجمی از دیگر اقدامات شهرداری در آستانه ورود به سال جدید است که شهروندان در سطح شهر نیز شاهد آن خواهند بود.

شهردار رفسنجان ادامه داد: اجرای آبنما، نقاشی دیواری و دیوارنگاری به مساحت هزار و پانصد مترمربع با موضوعات شهدا، طبیعت و فرهنگ و هنر تا پایان سال انجام می شود.

محمد مختاری هم چنین از لغو مجوز حفاری در سطح شهر از ۱۵ اسفند به مدت یک ماه خبر داد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید