• رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • سال ۱۴۰۱ سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
طرح اورژانس یار در رفسنجان کلید خورد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: یکشنبه ۲۸/دی/۱۳۹۹ لینک کوتاه

طرح اورژانس یار در رفسنجان کلید خورد

به گفته رئیس اورژانس پیش بیمارستانی رفسنجان، طرح همیار اورژانس به منظور دریافت خدمات داوطلبانه از علاقمندان در رفسنجان اجرا می شود.


#رفسنجان_زیبا| رئیس اورژانس پیش بیمارستانی رفسنجان با اشاره به اساس نامه سازمان اورژانس کشور که در سال ۹۶ به تصویب هیأت دولت رسید، گفت: طبق این اساسنامه سازمان اورژانس متعهد شد برای افزایش توانمندی، مسئولیت پذیری و آگاهی جامعه، افراد و خانواده‌ها اقدام کند.

حسینی زینلی با بیان اینکه امکان جذب داوطلبان همکاری با اورژانس رفسنجان فراهم شده است، افزود: تمامی افراد جامعه، خانواده‌ها و حتی سازمان‌های دولتی و خصوصی می توانند با اورژانس همکاری داشته و تحت عنوان همیاران اورژانس فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه همیاران اورژانس برای همکاری داوطلبانه نیازی به مدرک تخصصی و دانشگاهی ندارند، اظهار کرد: علاقمندان می توانند در دوره‌های آموزشی مربوطه شرکت کرده و آموزش کمک‌های اولیه را ببینن تا در مواقع لزوم و بحران ها با اورژانس همکاری کنند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی رفسنجان با اشاره به فعالیت مرکز آموزشی این واحد، بیان داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا عمده آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

حسینی زینلی از برگزاری دوره های آموزشی رایگان همراه با اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان خبر داد و تصریح کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی رفسنجان به آدرس http://ems.rums.ac.ir/ قسمت واحد جلب مشارکت‌های مردمی و جذب داوطلبان مراجعه کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید