• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
ضرورت مشارکت خیرین و بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های ورزشی
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: جمعه ۰۹/مهر/۱۴۰۰

ضرورت مشارکت خیرین و بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های ورزشی

سجادی وزیر ورزش با اعلام اینکه چهار هزار مکان ورزشی در حال ساخت در کشور وجود دارد، افزود: استفاده از منابع دولتی، مشارکت بخش خصوصی و خیرین سه راه کامل کردن این پروژه هاست.


رفسنجان زیبا| وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه از مشاورین و متخصصان برای تکمیل فضاهایی باقی مانده کمک خواهم گرفت، گفت: امروز در دنیا هنر استفاده از امکانات ورزشی به این صورت است که از یک مکان ورزشی به صورت چندین منظوره استفاده شود.

سید حمید سجادی از ورزشگاه شهید زینلی شهر سرچشمه به عنوان یک مجموعه عظیم ورزشی چند منظوره نام برد و گفت: برای احداث این پروژه عظیم فکر، برنامه ریزی و هزینه زیادی شده است و بدین منظور زیر ساخت فوق العاده ای را برای فوتبال پیش بینی کرده اند.

وی افزود: از این ظرفیت می توان به عنوان مکملی برای بقیه رشته های ورزشی نیز استفاده کرد؛ چرا که یک سرمایه ملی فوق العاده است که امیدواریم به زودی به بهره برداری برسد.
سجادی تصریح کرد: ظرفیت ورزشگاه مس سرچشمه علاوه بر اینکه بخشی از نیازهای فوتبال منطقه را پوشش خواهد داد، می تواند میزبانی شایسته ای را علاوه بر مسابقات داخلی و ملی در تورنمنت های بین المللی نیز رقم بزند.
وی بیان کرد: من از دیدن این امکانات ورزشی در شهر سرچشمه و تلاشی که با فکر همه جانبه برنامه ریزی شده بود، لذت بردم و انرژی گرفتم و همیشه تلاش بنده بر تسریع و تکمیل روند اینگونه پروژه هاست.
او به ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان اشاره کرد و افزود: مسئولان رفسنجان به من قول دادند تا دهه فجر امسال ورزشگاه شهدای صنعت مس به بهره برداری برسد.
عکسها از رضا ساجدی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید