• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
صدور مجوز ۲ رشته محل جدید در دانشگاه پیام نور رفسنجان
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۱۱/مرداد/۱۴۰۰

صدور مجوز ۲ رشته محل جدید در دانشگاه پیام نور رفسنجان

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان: دانشگاه پیام نور رفسنجان برای ترم مهرماه سال جاری در دو رشته جدید با عناوین “مدیریت امور بانکداری”و “مدیریت بیمه”، در مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر احسان مهرابی گوهری رییس دانشگاه با اعلام این خبر گفت: باتوجه به پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه و نیازسنجی صورت گرفته و پیرو درخواست و پیگیری های انجام شده این واحد دانشگاهی و موافقت و مساعدت ستاد استان، سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور رفسنجان برای ترم مهرماه سال جاری در دو رشته جدید با عناوین “مدیریت امور بانکداری”و “مدیریت بیمه”، در مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به امکانات و ظرفیت‌های خوبی که دانشگاه پیام نور رفسنجان وجود دارد، ان شاءالله با استقبال بسیار خوب علاقمندان به تحصیل در این دو رشته مواجه خواهیم شد.

دکتر مهرابی با اشاره به نخبگان موجود در استان کرمان و شهرستان رفسنجان در زمینه رشته‌های مدیریت امور بانکی و مدیریت بیمه، تصریح کرد: علاوه بر استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه از پتانسیل و ظرفیت افراد باسابقه و تحصیلکرده برای تدریس در رشته‌های مذکور استفاده خواهیم کرد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید