• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
 • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
 • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
 • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
صدای کشاورزان رفسنجانی به سازمان برنامه و بودجه رسید
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۲۴/فروردین/۱۴۰۰

صدای کشاورزان رفسنجانی به سازمان برنامه و بودجه رسید

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی از پیگیری موضوع سرمازدگی محصول پسته و کمک به کشاورزان، در سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.


رفسنجان زیبا| حجت الاسلام دکتر حسین جلالی با اشاره به دیدار ۲۳ فروردین با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص تأمین بودجه انتقال آب شرب به رفسنجان و کرمان اظهار کرد: قرار شد نامه ای توسط دکتر زینی وند استاندار کرمان تنظیم و در اختیار دکتر نوبخت قرار گیرد و در جلسه هیأت دولت مطرح شود تا مجوز و مصوبه هیأت دولت در این خصوص اخذ شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:خط انتقال آب شرب کرمان یک هزار میلیارد تومان هزینه می خواهد که قرار شد ۵۰ درصد استان و ۵۰ درصد آن را دولت تأمین کند.

وی ادامه داد: در جلسه ای با تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو مسأله آب را مفصل مطرح کردیم و حجت را تمام کردیم و تصمیم بر این شد روز یکشنبه هفته آینده جلسه ای با حضور استاندار کرمان و معاون وزیر نیرو برگزار و در خصوص ساماندهی و بررسی مسأله آب به نتیجه برسیم، ضمن اینکه برای مسأله آب رفسنجان هم وقت جلسه اختصاصی گرفتم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص بحث سرمازدگی محصول پسته هم با توجه به اینکه بخشی از این باغ ها بیمه نبودند مباحثی مطرح کردیم و با توجه به اینکه رقم خسارت بالاست، قول دادند این مسأله پیگیری و برای کمک به کشاورزی منطقه و جبران خسارت چاره جویی شود.


 1. علیرضا محمدی

  پس از چپاول معدن مس رفسنجان توسط کرمان که استادیوم و بیمارستان ساختند
  در جلسه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ استاندار کرمان با رییس معدن رفسنجان اقای احمدی
  مقرر شده با سرمایه گذاری معدن مس رفسنجان ۶۰۰۰ شغل در کرمان و راور و منوجان ایجاد شود و همچنین مقرر شده معدن رفسنجان بزرگراه جدید کرمان رابر را بسازد
  با وجود بیکاری جوانان رفسنجان و جاده نوق که ۱۵ ساله اعتبار ندارد مغر انسان از خیانت مدیران معدن مس سوت میکشد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید