• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
شورای شهر و شهرداری رفسنجان از مجموعه های طراز اول در استان کرمان هستند
دسته بندی: تازه های شهر عمومی انتشار: یکشنبه ۰۲/شهریور/۱۳۹۹

شورای شهر و شهرداری رفسنجان از مجموعه های طراز اول در استان کرمان هستند

شورای شهر و شهرداری رفسنجان در میان ۸۲ شهر استان کرمان بیشترین تعامل و همراهی را داشته و کمترین مشکلات را در این شهرستان داریم.


به گزارش رفسنجان زیبا؛ آیت اللهی در جلسه هماهنگی امضای تفاهم نامه واگذاری خانه حاج آقا علی به شهرداری رفسنجان ضمن قدردانی از تلاش مهندس رزم حسینی استاندار پیشین و تأکیدات دکتر فدایی استاندار فعلی کرمان در احیاء و حفظ بزرگترین خانه خشتی جهان، گفت: خانه حاج آقا علی جزو برترین آثار و ابنیه تاریخی جهان به شمار می رود که بایستی در خدمت حوزه گردشگری کشور وشهرستان رفسنجان قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان با اشاره به اینکه شهرداری و شورای شهر رفسنجان از مجموعه های طراز اول استان کرمان به شمار می آیند، اظهار کرد: در میان ۸۲ شهر استان کرمان بیشترین تعامل و همراهی را با رفسنجان داشته و کمترین مشکلات را در این شهرستان داریم.

وی با اشاره به اینکه خانه حاج آقاعلی به مدت ۹ سال به شهرداری رفسنجان واگذار می شود، ادامه داد: تعیین کاربری خانه حاج آقا علی به عهده شهرداری بوده و در این خصوص هماهنگی های لازم را در اسرع وقت انجام خواهیم داد.

آیت اللهی ادامه داد: امیدواریم شهرداری رفسنجان به سرعت نسبت به تجهیز این بنای تاریخی اقدام نماید تا در بزرگترین خانه خشتی جهان به روی مردم بسته نباشد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید