• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
«سلام فرمانده» در رفسنجان هم‌خوانی خانوادگی می‌شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۰۵/خرداد/۱۴۰۱

«سلام فرمانده» در رفسنجان هم‌خوانی خانوادگی می‌شود

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان از اجرای خانوادگی سرود «سلام فرمانده» در رفسنجان خبر داد.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، حسین رمضانی با اعلام این خبر اظهار داشت: سرود «سلام فرمانده» به صورت خانوادگی و با اجرای حاج ابوذر روحی، خواننده انقلابی این سرود، همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختران در مجموعه فرهنگی ورزشی دانشگاه ولیعصر(عج) واقع در موزه ریاست جمهوری برگزار می شود.
وی بیان کرد: سرود «سلام فرمانده» یک محصول فرهنگی منحصر به فرد است که از عمق جان مردمان این سرزمین به خصوص جوانان و نوجوانان نشأت گرفته که اجرای آن در سراسر کشور و حتی در برخی کشورهای جهان، دشمنان این ملت، خاصه رسانه‌های بیگانه را به خشم آورده است.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با اشاره به استقبال گسترده از این سرود در مراکز استان ها و پایتخت، یادآور شد: سرود «سلام فرمانده» محبوبیت بسیاری بین اقشار مختلف جامعه به ویژه دانش آموزان پیدا کرده و به صورت یک کمپین در کشور در حال اجراست.
رمضانی با بیان اینکه سرود «سلام فرمانده» در وصف امام زمان (عج) سروده شده است، ابراز امیدواری کرد خانواده‌ها استقبال مناسبی از اجرای آن داشته و با حضور خود این سرود را در فضایی معنوی و با شور و نشاط خاص اجرا کنند.
وی ادامه داد: در همین راستا معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان از تمامی مجموعه های فرهنگی، مدارس و اقشار مختلف مردم و خانواده‌ها برای مشارکت در هم خوانی دعوت می کند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید