• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
روح شهر را به هنرمندان واگذار کنید تا آنرا زنده و سرحال کنند
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: یکشنبه ۰۹/شهریور/۱۳۹۹

روح شهر را به هنرمندان واگذار کنید تا آنرا زنده و سرحال کنند

مجید افضلی پور کارگردان تئاتر «کلاغ های سیاه چشم سفید» گفت: از شهردار محترم درخواست کردم که روح شهر را به هنرمندان واگذار کنند تا آن را زنده و سر حال کنند.


به گزارش رفسنجان فردا؛ مجید افضلی پور کارگردان تئاتر «کلاغ های سیاه چشم سفید» که در هفته جاری با اجرای نمایش در گذر بنفشه پذیرای علاقمندان بود، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اجرا باید در محیطی باشد که تماشاچی را درگیر خود کند و بازیگر هم با تماشاچی و آکسسوار صحنه ارتباط برقرار کند؛ با توجه به شرایط کرونایی و یک سویه بودن نمایش مجبور شدیم در محیط باز اجرا کنیم که مشکلاتی را به همراه داشت، ولی در مجموع اجرای خوبی را به نمایش گذاشتیم و راضی بودم.

وی با اشاره به اینکه در این اجرا از اثر نویسنده جوان کاشانی استفاده شده است، افزود: عباس کویری با وجود سن کم، جوان با استعدادی است که با خلق چنین اثر دراماتیک و سمبلیکی توانست نظر مرا به خود جلب کند تا برای اجرای کار در رفسنجان اقدام کنیم.

افضلی پور با ابراز قدردانی از همراهی هنرمندان و فعالان فضای مجازی که در اطلاع رسانی به شهروندان تیم را یاری کردند، گفت: از شهردار محترم درخواست کردم که روح شهر را به هنرمندان واگذار کنند تا آن را زنده و سر حال کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید