• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
رقابت ۵۳۰۰ داوطلب رفسنجانی در کنکور سراسری ۱۴۰۰
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۱۲/تیر/۱۴۰۰

رقابت ۵۳۰۰ داوطلب رفسنجانی در کنکور سراسری ۱۴۰۰

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون‌های دانشگاه ولی عصر(عج) گفت: در آزمون سراسری امسال تعداد ۵۳۴۰ داوطلب رفسنجانی در چهار گروه آزمایشی با هم رقابت کردند.


رفسنجان زیبا| دکتر محسن ارسلان عصر امروز ۱۲ تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ امروز شنبه ۱۲ تیر ماه با پایان آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی به کار خود پایان داد.

وی بیان کرد: آزمون سراسری امسال با وجود شرایط کرونا با دقت هرچه تمام در رعایت نکات بهداشتی، از روز چهارشنبه ۹ تیرماه با آزمون گروه هنر آغاز شد و با برگزاری آزمون گروه ریاضی و فنی در روز پنج شنبه و گروه علوم تجربی در روز جمعه ادامه پیدا کرد و امروز با برگزاری آزمون گروه زبان‌های خارجه به پایان رسید.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون سراسری در رفسنجان با اشاره به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کنکور سراسری امسال، تصریح کرد: این دوره از آزمون‌ها با توجه به شرایط ویژه‌ای که از نظر بهداشتی داشت با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی تحت نظارت نمایندگان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری کادر درمانی دانشگاه ولی عصر(عج) برگزار شد.

ارسلان از شرکت تعداد ۵۳۴۰ داوطلب رفسنجانی در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در چهار گروه آزمایشی خبر داد و گفت: در گروه هنر تعداد ۵۵۶ نفر داوطلب خانم و ۲۲۲ نفر داوطلب آقا، گروه ریاضی و فنی ۸۵۵ نفر داوطلب خانم و ۸۲۱ نفر داوطلب آقا، گروه علوم تجربی ۱۴۴۳ نفر داوطلب خانم و ۷۳۴ نفر داوطلب آقا و گروه زبان‌های خارجه ۴۹۰ نفر داوطلب خانم و ۲۱۹ نفر داوطلب آقا با هم به رقابت پرداختند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون سراسری در رفسنجان در پایان از همکاری صمیمانه فرمانداری رفسنجان و فرماندارمحترم، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، اداره برق، شهرداری، اتوبوسرانی، اورژانس، آتش نشانی و همه همکاران دانشگاهی که در برگزاری هرچه بهتر این آزمون‌ها کمک کردند تشکر کرد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید