• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
رفسنجان نزدیک به ۴۰ هزار بیمه شده تأمین اجتماعی دارد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۲۴/تیر/۱۴۰۲

رفسنجان نزدیک به ۴۰ هزار بیمه شده تأمین اجتماعی دارد

جاوید رئیس اداره بیمه تأمین اجتماعی شهرستان رفسنجان در جمع خبرنگاران از وجود نزدیک به ۴۰ هزار بیمه شده اجباری تأمین اجتماعی در رفسنجان خبر داد.


رفسنجان زیبا| حسن جاوید پیش از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، با بیان اینکه بیش از یک هزار و  ۷۰۰  نفر از بیمه شده ها تحت پوشش بیمه حِرَف و مشاغل قرار می گیرند، اظهار کرد: استان کرمان ۳۰ هزار بیمه شده دارد که ۱۵ درصد آن ها متعلق به رفسنجان هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۹ هزار و ۳۰۰ کارگاه تحت نظارت اداره تأمین اجتماعی رفسنجان فعالیت می کنند، گفت: بدهی کارگاه ها به تأمین اجتماعی بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال است که همین امر سرعت در ارائه خدمات به بیمه شدگان تأمین اجتماعی را کاهش می دهد.

جاوید در ادامه از بهره مندی نزدیک به ۳۰۰  نفر تحت عنوان بیمه بیکاری در شهرستان خبر داد و افزود: خوشبختانه شهرستان رفسنجان نسبت به سایر شهرستان های استان از آمار کمتری در این زمینه برخوردار است که نشانه توجه کارفرمایان به نیروی کار و وجود روحیه کار و اشتغال  در شهروندان است.

رئیس اداره بیمه تأمین اجتماعی رفسنجان هم چنین از ارائه خدمات بیمه ای به سایر صنوف و مشاغل در شهرستان خبر داد و گفت:  سازمان تأمین اجتماعی ۵۷ خدمت غیرحضوری به مردم ارائه می دهد که حذف دفترچه بیمه و راه اندازی نرم افزار تأمین من برای سهولت دسترسی بیمه شدگان به تأمین اجتماعی از جمله آن هاست.

وی در ادامه هم چنین با قدردانی از معاونین و پرسنل اداره بیمه تأمین اجتماعی شهرستان رفسنجان، از رضایتمندی ۹۴ درصدی مردم از خدمات تأمین اجتماعی در استان کرمان طبق نظرسنجی اعلام شده از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی امور استان های سازمان، ابراز خرسندی کرد و افزود: سهم رفسنجان در این رضایت بخشی مؤثر و قابل توجه بوده است.

 


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید