• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
رفسنجان میزبان سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان شد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۱۰/مهر/۱۴۰۰

رفسنجان میزبان سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از اکران فیلم های سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در رفسنجان خبر داد.


رفسنجان زیبا| ایمان محمدآبادی در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما و تئاتر رفسنجان، با اعلام این خبر گفت: مفتخریم برای دومین سال پیاپی با مشارکت مجتمع مس سرچشمه، شهرداری و شورای شهر و انجمن سینمای جوانان، میزبانی اکران فیلم های جشنواره را به عهده بگیریم.

وی با بیان اینکه رفسنجان جزو ده شهر مجاز کشور برای اکران حضوری آثار است، افزود: در این دوره از جشنواره، علاوه براکران حضوری در سینما گلستان امین، پلتفرم های فیلیمو، هاشور و تیوا نیز پخش آنلاین فیلم ها را خواهند داشت و علاقمندان می توانند از این ظرفیت جشنواره استفاده کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان با اشاره به اینکه نمایش فیلم ها برای کودکان و نوجوانان رفسنجانی رایگان است، اظهار کرد: با توجه به امکان بهره مندی از ۵۰ درصد ظرفیت سالن به دلیل ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی، همراهان و والدین نمی توانند در سالن حضور داشته باشند.

محمدآبادی با اشاره به اینکه فیلم های جشنواره از ۱۶ الی ۲۱ مهرماه در سینما گلستان امین اکران می شوند، یادآور شد: جدول نمایش فیلم ها و نحوه اخذ بلیت بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید