• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
رفسنجان ظرفیت تولید اقلام مورد نیاز «مجتمع مس» را دارد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: یکشنبه ۲۳/خرداد/۱۴۰۰

رفسنجان ظرفیت تولید اقلام مورد نیاز «مجتمع مس» را دارد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان رفسنجان ظرفیت تولید اقلام مورد نیاز مجتمع مس سرچشمه رفسنجان وجود دارد و باید زمینه آن را فراهم کنیم.


رفسنجان زیبا| حجت الاسلام دکتر حسین جلالی در حاشیه بازدید از کارگاه تولیدی دستکش خیریه کوثر اظهار کرد: تأکید ما بر این است که مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اقلام مورد نیاز خود را از داخل استان به ویژه از شهرستان رفسنجان تأمین کند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: قطعات صنعتی، لباس، دستکش و…ازجمله نیازهای مجتمع مس است که ما تلاش کردیم بتوانیم زمینه تولید آن را در رفسنجان فراهم کنیم و خدا را شاکریم این امر محقق شده و خیریه کوثر برای تولید دستکش مورد نیاز مس ورود کرده است.

وی تصریح کرد: به همت خیریه کوثر تعداد ۲۰ زن سرپرست خانوار در این کارگاه تولیدی مشغول به کار شدند و دستکش با چرم مرغوب و با کیفیت تولید کرده و به مجتمع مس رفسنجان تحویل می دهند.

حجت الاسلام جلالی با بیان اینکه می توانیم ظرفیت را تا ۵۰ نفر برسانیم که تعهدی که به مس رفسنجان داده شده انجام شود، ابراز کرد: اگر تولیدمان را بیشتر کنیم می توانیم برای دیگر شرکت های رفسنجان و شهرهای هجوار هم دستکش تولید کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کفش صنعتی یکی دیگر از ملزومات مورد نیاز مجتمع مس است، از سرمایه گذاران و خیریه ها می خواهیم ورود کنند که کارخانه تولید کفش صنعتی را در شهر خودمان داشته باشیم و توصیه می کنم سرمایه گذاران سرمایه های خود را از شهر خارج نکنند تا زمینه اشتغال جوانان شهرمان فراهم شود و ما هم در این راستا حمایت خواهیم کرد.

وی در پایان از مدیر مجتمع مس به واسطه حمایت از تولید ملزومات مورد نیاز مس در رفسنجان قدردانی کرد.

حجت الاسلام جلالی در ادامه به ساخت واحدهای ۶۵ متری برای استفاده زوج های جوان به مدت سه سال به همت خیریه کوثر اشاره و عنوان کرد: برای ساخت هر واحد تقریبا به ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است که امیدواریم خیران پای کار باشند و در خصوص مسکن جوانان نیازمند با خیریه همکاری کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید