• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
راه اندازی پویش «دل‌نوشته‌ای برای آرتین» در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۱۰/آبان/۱۴۰۱

راه اندازی پویش «دل‌نوشته‌ای برای آرتین» در رفسنجان

فرهنگسرای رسانه شهرداری رفسنجان به مناسبت روز دانش‌آموز و گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز پویش «دل نوشته‌ای برای آرتین» را برگزار می‌کند.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، حادثه تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام در شیراز که منجر به شهادت جمعی از هم‌وطنان‌مان شد، تاثر بسیاری از ایرانیان را به همراه داشت.
بسیاری از کاربران فضای مجازی با انتشار عکس‌ یا اشعاری درباره این حادثه با آسیب‌دیدگان آن ابراز همدردی کردند.
در بین افراد آسیب‌دیده از این حادثه تروریستی، نام یک نفر بیش از بقیه بر سر زبان‌ها افتاد و آن هم آرتین سرایداران بود که طی این حادثه پدر، مادر و برادرش را از دست داد.
فرهنگسرای رسانه به منظور ابراز همدردی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ و هم‌چنین فرارسیدن روز دانش‌آموز، پویش «دل‌نوشته‌ای برای آرتین» را راه‌اندازی کرده است.
در این پویش از همشهریان عزیز رفسنجانی به ویژه دانش‌آموزان و نوجوانان دعوت می‌شود تا با انتشار مطالب و دل نوشته‌هایی در فضای مجازی با هشتگ #دل_نوشته_ای_برای_آرتین پیام‌های خود را منتشر کنند.
هم‌چنین روز جمعه سیزدهم آبان ماه در مراسمی که به مناسبت روز دانش‌آموز در لانه جاسوسی برگزار می‌شود، فضاهایی برای دل‌نوشته‌ها خطاب به این پسر خردسال فراهم شده است.
پویش «دل نوشته‌ای برای آرتین» در ادامه پویش‌های مجازی فرهنگسراهای رسانه سراسر کشور بوده و مخاطب اصلی آن دانش‌آموزان و نوجوانان هستند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید