• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
راه اندازی مرکز ۵۰ تختخوابی شهدای صنعت مس در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی انتشار: پنجشنبه ۱۹/تیر/۱۳۹۹

راه اندازی مرکز ۵۰ تختخوابی شهدای صنعت مس در رفسنجان

موسوی رییس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب(ع) از راه اندازی مرکز ۵۰ تختخوابی شهدای صنعت مس شهرستان خبر داد.


به گزارش رفسنجان زیبا؛ رییس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب(ع) با ابراز نگرانی از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان اذعان کرد: از دهم تیر ماه انتقال بیماران مبتلا به کرونا را از بیمارستان به مرکز بحران آغاز کرده ایم.

موسوی با تاکید بر این که در مرکز بحران فقط بیمارانی که تست کرونای آن ها مثبت شده است، بستری می شوند توضیح داد: در حال حاضر ۲۱ بیمار در مرکز بحران بستری هستند که سه نفر آن ها در آی سی. یو و هشت نفر مشکوک به بیماری تند.

وی ادامه داد: در حال حاضر بخش های آی سی یو کرونا، فوق تخصصی و بخش بستری بیماران کرونا بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) به مرکز بحران منتقل شده است.

موسوی با اعلام این که برای انتقال بیماران مبتلا به کرونا آمبولانس مجزا در نظر گرفته شده است، ادامه داد: تمام سیستم مرکز بحران از جمله خدمات، غذا و حتی امحاء زباله های این مرکز به صورت مجزا انجام می شود و ورود همراه بیمار به این مرکز ممنوع است.

موسوی با اشاره به این که مرکز بحران به دستگاه دیالیز نیز مجهز شده است، گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰ نفر شامل پنج پزشک متخصص عفونی و داخلی، ۴۰ پرستار، ۱۳ کمک پرستار، یک نفر مسئول امور دارویی، یک نفر تکنیسین دارویی و تعدادی نیروی خدماتی و نگهبان در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید