• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
انجمن روابط عمومی ها در رفسنجان راه اندازی می شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۳۱/اردیبهشت/۱۳۹۹

انجمن روابط عمومی ها در رفسنجان راه اندازی می شود

فرماندار رفسنجان از تشکیل انجمن برای نظام‌مند شدن روابط عمومی ها خبر داد و گفت: تهیه نشریه الکترونیکی برای روابط عمومی های شهرستان رفسنجان به منظور ثبت نظرات، پیشنهادات و پیشبرد ارتباطات بسیار مهم است.


به گزارش رفسنجان زیبا؛  مجید فصیحی هرندی در جمع خبرنگاران و رؤسای روابط عمومی ادارات، ضمن قدردانی از تلاش مدیران، روابط عمومی را هنر هشتم خواند و گفت: روابط عمومی باید بتواند با برقراری ارتباط موثر بین مردم و سازمان های مربوطه به عنوان یک ابزار حرفه ای عمل کند.

وی در ادامه با بیان اینکه وظیفه روابط عمومی ایجاد فرصت های مناسب برایارتباط گیری و اطلاع از اقدامات مدیران در یک سازمان است، اظهار کرد: در بعضی دستگاه ها با تعویض مدیریت، برنامه ها و اطلاعات نیز همراه مدیران برده می شود و بازیابی این اطلاعات و شروع راهکار جدید نیازمند صرف زمان و حتی گسسته شدن روابط بین مردم و سازمان مربوطه است.

فرماندار رفسنجان از روابط عمومی ها به عنوان مجموعه ای فعال و پویا نام برد که باید دارای سعه صدر و مسئولیت پذیر باشد و ادامه داد: روابط عمومی باید به گونه ای عمل کند که مدیران طبق یک سیاست کلی حرکت کنند و برای تسریع در روند پیشبرد مسائل سازمان، پلی بین روابط عمومی و مدیران ایجاد گردد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی شغل اداری نیست و شوق اداری است، تصریح کرد: مسئول روابط عمومی با عشق، شور، نشاط و بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده های نو و تفکر خلاق در حوزه اداری گام برمیدارد و روح وی با ایستایی و سکون منافات دارد.

فصیجی هرندی افزود: روابط عمومی با اطلاع رسانی مناسب و دقیق، ضمن اغنای اجتماعی و اعتماد سازی بین مردم، افکار عمومی و سازمان مربوطه باعث می شود کارهای سازمان  دیده شدن مرحله به مرحله دیده شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید