• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
دیدار صمیمی و توسعه محور رئیس شورای شهر کشکوئیه رفسنجان با معاون پارلمانی رئیس جمهور
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: شنبه ۰۳/تیر/۱۴۰۲

دیدار صمیمی و توسعه محور رئیس شورای شهر کشکوئیه رفسنجان با معاون پارلمانی رئیس جمهور

رئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه با دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور محترم دیدار کرد.


رفسنجان زیبا| مهندس علی کارگر رئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه با اشاره به مشکلات بخش در حوزه سلامت خواستار ورود پزشکان متخصص، امکانات و تجهیزات مورد نیاز از قبیل دستگاه سونوگرافی رادیولوژی پاتولوژی شد و در حوزه بهداشت محیط ساماندهی اتباع مهمترین بود.

در ادامه موضوع واگذاری زمین در راستای اقدامات دولت محترم در خصوص اقدام ملی مسکن مطرح و رئیس شورای شهر کشکوئیه با جدیت تمام خواستار رفع موانع از قبیل آب، برق و گاز برای مسکن های قبلی و بلاتکلیف شد.

پیگیری پیرامون مسائل حوزه ورزش، جوانان، فرهنگ و مسائل اجتماعی بخش دیگری از این گفتگو بود که مهندس کارگر به تأسیس فرهنگسرای شهرداری با هدف آموزش جوانان به منظور یادگیری فنون اشتغال و زندگی اجتماعی را در راستای رفع چالش بیکاری و حفظ بنیان خانواده ها اشاره کرد.

موضوع اشتغال، گردشگری، قیر و خرید ماشین آلات برای شهرداری کشکوئیه نیز ار دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز در این باره قول مساعد داد و از رئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه خواست به صورت مداوم پیگیر موضوعات مطرح شده باشد.

وی تاکید کرد: این جلسات باید به صورت منظم برگزار تا مشکلات شهر با یاری خداوند متعال و مشارکت همشهریان حل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر در پایان به نمایندگی از طرف همشهریان و مردم شریف و نجیب بخش کشکوئیه، از دکتر سید محمد حسینی و همچنین از خیر نیک اندیش و بزرگوار جناب مهندس محمدی جهت خرید دستگاه سونوگرافی تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: از ابتدای دوره شورای ششم پیگیر این موضوعات بودیم که به لطف خداوند متعال خرید سونوگرافی به بذل و محبت خیر عزیز درحال تحقق است.

کارکر خاطرنشان کرد: سال گذشته با حضور اعضای شورا، شهردار و آقایان اسماعیلی و محمدی مدیران مؤسسه خیریه کوثر جلساتی برگزار و طی آن توافق شد شهرداری یک قطعه زمین به موسسه واگذار نماید تا چهار باب منزل مسکونی احداث و به مدت یکسال در اختیار زوج های جوان قرار گیرد.

رئیس شورای شهر کشکوئیه یادآور شد: شهرداری زمین مورد نیاز را تأمین و در اختیار موسسه قرار داده است. ان شاء الله با تلاش این بزرگواران و همت خیرین محترم شاهد تحقق این مهم نیز باشیم.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید