• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
خوش رفتاری همراه با حفظ اقتدار از مولفه های مردم داری پلیس هستند
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۱۰/خرداد/۱۴۰۱

خوش رفتاری همراه با حفظ اقتدار از مولفه های مردم داری پلیس هستند

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش و زحمات شبانه روزی پلیس این شهرستان، خوش رفتاری همراه با حفظ اقتدار را از مولفه های مردم داری پلیس برشمرد.


رفسنجان زیبا| به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام “حسین جلالی” در نشستی با کارکنان انتظامی شهرستان رفسنجان بیان کرد: افتخار است که انسان بین دو لشکر کفر و ایمان، یزیدیان و حسینیان، مدال لشکر حسینی را داشته باشد.
نماینده مردم شهرستان رفسنجان ادامه داد: هیچ چیزی در این دنیا خارج از سبب و اسباب نیست یعنی هنگامی که امام زمان ظهور کند، لشکر و نیروهای انتظامی و امنیتی حکومتشان، شما کارکنان مقتدر و غیور هستید.
حجت الاسلام “جلالی” با اشاره به پلیس مقتدر و مردم دار بیان کرد: رفتار و منش کارکنان انتظامی با یک تعارض وتضاد همراه است، یعنی کارکنان خدوم و زحمتکش این فرماندهی باید در خوش رفتاری با مردم مراقب باشند که اقتدار نظامی شکسته نشود که مجموعه انتظامی شهرستان رفسنجان با مدیریت خوب سرهنگ “نجفی” از کارنامه قابل قبولی در این حوزه برخوردار بوده است.
“جلالی” افزود: با توجه به آمارهای ارائه شده توسط مجموعه انتظامی نسبت به سال قبل از کاهش جرائم بسیار خوبی برخوردار بودیم و به لطف خدای متعال و تلاش بی‌وقفه کارکنان پلیس از افزایش جرائم جلوگیری شده است که این مولفه به صورت محسوس در شهرستان قابل لمس است.
نماینده مردم رفسنجان در مجلس با تاکید بر به روز رسانی سیستم های هوشمند حوزه انتظامی اظهار داشت: پلیس می تواند با همکاری مرکز نوآوری در سطح استان با جمع‌آوری نخبگان خود از هوش مصنوعی در مسائل امنیتی استفاده کند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید