• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
خلق پدیده شگرف در لیگ برتر توسط مس رفسنجان
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: یکشنبه ۱۰/مرداد/۱۴۰۰

خلق پدیده شگرف در لیگ برتر توسط مس رفسنجان

تثبیت و درخشش تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ برتر کشور در اولین سال حضور خود بسی مایه افتخار و مباهات است.


رفسنجان زیبا| تیم فاتحان اروند که در نیم فصل، شگفتی ساز لیگ شدند، در ادامه با اقتدار توانستند پدیده ای شگرف را خلق کنند و با سربلندی و کسب رتبه تک رقمی در جدول رده بندی قرار بگیرند.

کسب این موفقیت بزرگ و ارزشمند را که در سایه حمایت ها و نگاه خاص مدیر عامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران جناب آقای دکتر اردشیر سعد محمدی و مجموعه مدیریتی ایشان به ورزش رفسنجان و باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان صورت گرفت را به تمامی مردم فهیم و ورزش دوست رفسنجان تبریک می گوئیم.

به جاست مراتب تقدیر و تشکر خود را از جناب آقای دکتر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، هیأت مدیره شرکت، جناب آقای مهندس احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، حجت الاسلام عسکری امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام دکتر جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، دکتر فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان، مسئولان محترم ادارات شهرستان، پیشکسوتان بزرگوار و همچنین اصحاب رسانه که با تعامل، همکاری و نقدهای سازنده خود در افتخار آفرینی تیم صنعت مس رفسنجان نقش داشتند را داشته باشیم.

از تلاش و همت والای بازیکنان تیم مس رفسنجان، سرمربی محترم جناب آقای ربیعی، مربیان و کادر فنی وهمه عوامل باشگاه سپاسگزاریم و برای این عزیزان موفقیت روزافزون را آرزو داریم.

مدیر عامل و هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان

با پایان فصل لیگ برتر فوتبال ایران، مس رفسنجان با کسب ۳۹ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید