• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
حضور میدانی مسؤولان در روستاها امیدآفرینی کرد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۱۸/مرداد/۱۴۰۲

حضور میدانی مسؤولان در روستاها امیدآفرینی کرد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به بازدید میدانی مسؤولان از ۴۰۰ روستای شهرستان‌های رفسنجان و انار و پیگیری مشکلات آنها، گفت: حضور میدانی برای حل مشکلات امیدآفرینی می‌کند.


رفسنجان زیبا| حجت‌الاسلام حسین جلالی امروز چهارشنبه ۱۸ مردادماه در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان در فرمانداری، وجه امتیاز نظام جمهوری اسلامی ایران را بر اسلامی و دینی بودن آن دانست و اظهار کرد: همه دشمنی‌ها به‌ دلیل اسلامی بودن نظام است.

وی ادامه داد: ما مدیون مردان مردی هستیم که بر خاک افتادند تا ما سرافراز باشیم؛ نباید بگذاریم دفاع مقدس از یادها برود؛ ما هم ایستاده‌ایم و نخواهیم گذاشت نقطه قوت ما تضعیف شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس تصریح کرد: در پرتو وحدت و انسجام و یکدلی بین مسؤولان، موفق شدیم همان‌طور که در کشور سفر استانی هست، ما هم در کنار فرماندار و رؤسای ادارات ماهانه دو مرتبه به روستاها سفر کنیم.

جلالی از سرکشی به ۴۰۰ روستای رفسنجان و انار خبر داد و ادامه داد: بعضی روستاها دو مرتبه سفر انجام شد و مهم‌تر از همه پیگیری مصوبات هم در دستور کار است تا زمانی که مشکلات حل شود.

وی خاطرنشان کرد: این سفرها به حل مشکلات زیادی انجامید و امیدواری در مردم روستاها ایجاد کرد که ارزشمند است و امیدوارم در آینده هم ادامه پیدا کند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید